SKU: SPPS-BZCO-650
Producator: Spacer
Credit module tbi bank 3.4.1
53.50 Lei x 4 rate
Descriere
Sursa Spacer ATX BZCO-650 80+ Bronze compatible, 650w, fan 120mm, 2x PCI-E (6+2), 6x S-ATA, 2x P8 (4+4), „SPPS-BZCO-650”
SKU: SPPS-BZCO-650 Categorie:
Specificații
PSU Type
ATX
Purpose
PC
80 PLUS certification
80 PLUS Bronze
Fan diameter
12 cm
Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
Recomandat Gaming
Nu
Conectivitate
Non Modular
Iluminare RGB
Nu
Certificare 80 Plus
80 PLUS Bronze
Total power
650 W
Motherboard power connector
20+4 pin ATX
Number of SATA power connectors
6
CPU power connector (4+4 pin)
Yes
ATX power connector (20+4 pin)
Yes
PCI Express connector
Power supply unit (PSU) form factor
ATX
Combined power (+5Vsb)
15 W
Max output current (+5Vsb)
3 A
Max output current (+3.3V)
20 A
Max output current (+5V)
20 A
PCI Express power connectors (8-pin)
2
ATX version
2.31
Input current
5 A
Combined power (+3.3V)
120 W
Combined power (+5V)
120 W
Combined power (+12V)
600 W
Max output current (+12V)
50 A
SATA power cable length
150,480 mm
PSU-Power
650 W
PFC
N/A
Weight
1.36 kg
Package weight
1.76 kg
AC input frequency
50 Hz
AC input voltage
200 – 240 V
Numar de ventilatoare
1x 120 mm
Sursa Modulara
Certificare
80+ Bronze
Permite Asamblare
Standard
20+4 Pin ATX
1
SATA
6
-12V
0.3 A
Rail +12V
1
6+2 PCI-E
2
+5V
20 A
+3.3V
20 A
Permite Wire Management
Da
4+4 Pin ATX/EPS
Molex
3
Putere sursă
650 W
Floppy
+12V 1
50 A
+5Vsb
3 A
Tip sursa
ATX 12V 2.31
Dimensiuni
275 x 195 x 105 mm
Voltaj/Amperaj
200 – 240V, 5A, 50Hz