Samsung A26 5G A266 6.7" 8GB 256GB DualSIM Black
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.278,99 lei
În stoc
Descriere
Samsung A26 5G A266 6.7″ 8GB 256GB DualSIM Black
Specificații
| Fingerprint reader | Yes |
|---|---|
| USB connector type | USB Type-C |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Processor cores | 8 |
| Ambient light sensor | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Display glass type | Gorilla Glass |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Rear camera aperture number | 1.8 |
| Auto focus | Yes |
| Panorama | Yes |
| Rear camera flash | Yes |
| Portrait mode | Yes |
| Mobile network generation | 5G |
| Position location | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Platform | Android |
| SIM card type | NanoSIM |
| Processor boost frequency | 2.4 GHz |
| Wireless charging | No |
| Second rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| 3G bands supported | 850,900,1900,2100 MHz |
| 4G bands supported | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 5G bands supported | 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600,3500,3700 MHz |
| Processor family | Samsung Exynos |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Second rear camera field of view (FOV) angle | 120° |
| Display technology marketing name | Super AMOLED |
| 5G standard | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Maximum memory card size | 2 TB |
| Front camera aperture number | 2.2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate internet | 5G |
| Numar Nuclee | 8 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Memorie interna | 256 GB |
| Rezolutie camera principala | Peste 30 Mp |
| RAM capacity | 8 GB |
| Rear camera type | Triple camera |
| Front camera type | Single camera |
| Third rear camera resolution (numeric) | 2 MP |
| Third rear camera aperture number | 2.4 |
| Video capture resolution (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Macro photography | Yes |
| Form factor | Bar |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
| Second rear camera pixel size | 1.12 µm |
| Front camera field of view (FOV) angle | 80° |
| Flash-Type | LED |
| Slow motion mode | Yes |
| 3G standards | UMTS, WCDMA |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| Sloturi SIM | Hybrid SIM |
| SIM card capability | Hybrid Dual SIM |
| Front camera resolution (numeric) | 13 MP |
| Rear camera sensor size | 1/2.76 |
| Camera image formats supported | DNG, HEIF, JPEG |
| Rear camera pixel size | 0.64 µm |
| Front camera pixel size | 1.12 µm |
| Display brightness | 800 cd/m² |
| Front camera sensor size | 1/3.0 |
| Continuous video playback time | 17 h |
| Operating system installed | Android 15 |
| Operating system fork | One UI 7.0 |
| Third rear camera sensor size | 1/5.0 |
| Slow motion rate | 480 fps in HD, 240 fps in HD |
| 4G data rate (max) | 1200 Mbit/s |
| 5G data rate (max) | 2.33 Gbit/s |
| Second rear camera sensor size | 1/4.0 |
| Google applications | Gmail, Google Chrome, Google Drive, Google Meet, Google Play, YouTube |
| Gorilla Glass version | Gorilla Glass 7 |
| Pixel density | 387 ppi |
| User memory | 234.3 GB |
| Third rear camera pixel size | 1.75 µm |
| Rear camera field of view (FOV) angle | 77° |
| Third rear camera field of view (FOV) angle | 89° |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB version | 2.0 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| AC adapter included | No |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Headphone connectivity | USB Type-C |
| Video formats supported | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Digital zoom | 10x |
| Maximum frame rate | 480 fps |
| Night mode | Yes |
| USB Type-C required charging power (min) | 25 W |
| Display diagonal | 17 cm (6.7) |
| Battery-Capacity | 5000 mAh |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Weight | 200 g |
| Removable battery | No |
| Audio formats supported | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Width | 77.5 mm |
| Height | 164 mm |
| Display resolution | 1080 x 2340 pixels |
| Resolution at capture speed | 1280×720@30fps, 1920×1080@30fps, 1920×1080@60fps, 3840×2160@30fps |
| Depth | 77 mm |
| Battery recharge time | 1.23 h |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.