Samsung A56 5G A566B 6.7" 8GB 128GB DualSIM LightGray (garantie
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.713,99 lei
În stoc
Descriere
Samsung A56 5G A566B 6.7″ 8GB 128GB DualSIM LightGray (garantie doar la NOD)
Specificații
| Touchscreen | Da |
|---|---|
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Sistem de operare | Android |
| Numar Nuclee | 8 |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Memorie interna | 128 GB |
| Culoare | Gri |
| Conectivitate internet | 5G |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Vibratii | Da |
| Accelerometru | Da |
| Busola | Da |
| Giroscop | Da |
| Proximitate | Da |
| Camera secundara | 12 mpx |
| BLUETOOTH | 5.3, A2DP, LE |
| High Refresh Rate | 120 Hz |
| Smartphone | Da |
| Dimensiune (inch) | 6.7 inch |
| Rezolutie | 1080 x 2340 pixeli |
| Chipset | Exynos |
| Slot memorie | Nu |
| LED Flash | Da |
| Panorama | Da |
| Mesagerie | Da |
| Memorie agenda | Da |
| Istoric apeluri | Da |
| MP3-player | Da |
| Ceas | Da |
| Alarma | Da |
| Sistem operare | Android |
| Dual-SIM | Da |
| Accesare simultana SIM | Dual Standby |
| Tehnologie | Super AMOLED |
| Densitate pixeli | 385 ppi |
| Aspect ratio | 19.5:9 |
| Zoom digital | 10x |
| Stabilizator video | gyro-EIS |
| Numar Culori: | 16 million |
| Model Chipset | 1580 (4 nm) |
| Procesor grafic | Xclipse 540 |
| Quad-camera | Fata 1x 12 mpx, Spate 50 + 12 + 5 mpx |
| Rezolutie camera principala | 4K1080p |
| Rezolutie camera secundara | 4K1080p |
| Inregistrare Video | 3.840 x 2.160 pixeli |
| FPS (frame per second) | 30/60fps |
| Stabilizator imagine | Da |
| 4G | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 25, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA/Sub6HSPA, LTE, 5G |
| Suport incarcare rapida | 45W wired, 65% in 30 min, 100% in 68 min |
| Dimensiuni | 162.2 x 77.5 x 7.4 mm |
| Greutate | 198 g |
| Wireless | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct |
| GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| Sunete de apel | Da |
| Certificare | Rezistență la praf și apă IP67 (până la 1 m adâncime timp de 30 de minute) |
| Protectie ecran | Corning Gorilla Glass Victus+Ecran mereu activ (Always-on display) |
| USB | USB Tip-C 2.0, OTG |
| Audio | Stereo |
| Versiune | 15 ( pana la 6 update-uri majore de Android ) |
| Tip SIM | Nano SIM + Nano SIMNano SIM + eSIMeSIM + eSIMMaxim doua in acelasi timp |
| Caracteristici | Arhitectura pe 4nm |
| Rezolutie video | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| HDR (High Dynamic Range) | 10-bit HDR |
| Retea | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 21001, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 25, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 661, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA/Sub6 |
| 3G | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Nuclee | Octa-core |
| Carcasa | Partea frontală din sticlă (Gorilla Glass Victus+), spate din sticlă (Gorilla Glass Victus+), ramă din aluminiu |
| Model | Cortex-A720 + Cortex-A520 |
| Frecventa | 1 x 2.9 GHz + 3 x 2.6 GHz + 4 x 1.9 GHz |
| Altele | Motor AI cu 6K MAC NPU |
| Camera principala | Triple 50 + 12 + 5 mpx |
| Caracteristici foto | Camera spate:50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.56 inch, 1.0µm, PDAF, OIS 12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1/3.06 inch, 1.12µm5 MP, f/2.4, (macro)Camera frontala:12 MP, f/2.2, (wide) |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.