Telefoane mobile
Telefon XIAOMI MZB0I9LEU, Dual SIM, RAM, Negru
Producator:
Xiaomi
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
1.887,00 lei
În stoc
in stoc
Descriere
Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 12GB/512GB Midnight Black
Specificații
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Front camera | Yes |
| Position location | Yes |
| Assisted GPS (A-GPS) | Yes |
| Rear camera | Yes |
| Tip Telefon | SmartPhone |
| Sistem de operare | Android |
| Numar Nuclee | 8 |
| Rezolutie camera principala | N/A |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune ecran | Peste 6 inch |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| SIM card capability | Dual SIM |
| FM radio | Yes |
| Memorie RAM | N/A |
| Flash card support | Yes |
| Conectivitate internet | N/A |
| Battery-Capacity | 5110 mAh |
| Memorie interna | N/A |
| Touchscreen | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Compatible memory cards | MicroSDXC |
| Display diagonal | 16.9 cm (6.67) |
| Display resolution | 1080 x 2400 pixels |
| Weight | 190 g |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.



Nu există recenzii încă.