AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55", 4K Ultra HD
SKU: 55HZ9930U/B
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
126.86 Lei x 24 rate
Descriere
AURORA OLED TV HORIZON 4K-SMART 55HZ9930U/B, 55″, 4K Ultra HD (2160p), Dolby Vision HDR / HDR10+ / HDR10 / HLG + MicroDimming, Digital TV-Tuner DVB-S2/T2/C, HOS 3.0 SmartTV-UI (WiFi built-in) +Netflix +PrimeVideo +Youtube, Amazon Alexa / WW Google Assistant, 1xLAN (RJ45), Wireless Display, DLNA 1.5, Contrast INFINIT , 450 cd/m2, 1xCI+, 3xHDMI, 2xUSB, Dolby Athmos, Sound by JBL, DTS, Hotel TV Mode (Passive), VESA 200 x 100 mm|M6, Metallic Middle Stand, Very , Black
SKU: 55HZ9930U/B Categorie:
Specificații
Rată de refresh
200Hz
TV-Screen-Size
55"-|-140-cm