LED TV DIAMANT SMART 32HL4331H/C, 80 cm, HD, Alb, VIDAA
SKU: 32HL4331H/C
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
122.24 Lei x 4 rate
Descriere
LED TV DIAMANT SMART 32HL4331H/C, 32″ D-LED, HD (720p), CME 200Hz, DVB- S2/T2/C, Contrast 3000:1, 250 cd/m², 1xCI+, 3xHDMI (v1.4), 2xUSB (v2.0), 1x AV IN, 1x AUX, 1x Optic, USB Player (AVI, MKV, H.265/HEVC, JPEG, MP3, MP4, 3GP, ASF, WMV, VOB, DAT),VESA 100 x 100 mm, M6, Twin-Foot Stand, White
SKU: 32HL4331H/C Categorie:
Specificații
Tip TV
Smart TV
Culoare TV
Alb
TV-Design
Frameless
Rezoluție TV
HD
TV-Screen-Size
32"-|-81-cm
Diagonala TV
80 cm
USB TV
2
Ambilight
Nu
HDR
Nu
VESA TV
Tip display TV
Plat
Tehnologie display TV
DLED
Tech-3D
No
WiFi
Yes
Segment
Consumer
Refresh rate
60Hz