QLED+ TV HORIZON 4K-SMART 55HQ9730U/B, 55" D-LED, 4K Ultra HD
SKU: 55HQ9730U/B
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
368.62 Lei x 4 rate
Descriere
QLED+ TV HORIZON 4K-SMART 55HQ9730U/B, 55″ D-LED, 4K Ultra HD (2160p),Dolby Vision HDR / HDR10+ / HDR10 / HLG + MicroDimming, Digital TV-Tuner DVB-S2/T2/C, CME 400Hz, HOS 3.0 SmartTV-UI (WiFi built-in) +Netflix +PrimeVideo +Youtube, Amazon Alexa built in / WW Google Assistant, 1xLAN (RJ45), Wireless Display, DLNA 1.5, Contrast 5000:1, 350 cd/m2, 1xCI+, 3xHDMI, 1xUSB, Dolby Athmos, Sound by JBL, DTS, Hotel TV Mode (Passive), VESA 200 x 200 mm|M6, Metallic Middle Stand, Very Narrow Design (12mm), Negru
SKU: 55HQ9730U/B Categorie:
Specificații
Rată de refresh
200Hz
TV-Screen-Size
55"-|-140-cm