QLED+ TV HORIZON 4K-SMART 65HQ9730U/B, 65" D-LED, 4K Ultra HD
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
Descriere
QLED+ TV HORIZON 4K-SMART 65HQ9730U/B, 65″ D-LED, 4K Ultra HD (2160p),Dolby Vision HDR / HDR10+ / HDR10 / HLG + MicroDimming, Digital TV-Tuner DVB-S2/T2/C, CME 400Hz, HOS 3.0 SmartTV-UI (WiFi built-in) +Netflix +PrimeVideo +Youtube, Amazon Alexa built in / WW Google Assistant, 1xLAN (RJ45), Wireless Display, DLNA 1.5, Contrast 5000:1, 350 cd/m2, 1xCI+, 3xHDMI, 1xUSB, Dolby Athmos, Sound by JBL, DTS, Hotel TV Mode (Passive), VESA 200 x 200 mm|M6, Metallic Middle Stand, Very Narrow Design (12mm), Negru
Specificații
| Rată de refresh | 200Hz |
|---|---|
| Tip TV | Smart TV |
| Culoare TV | Negru |
| TV-Design | Slim |
| Rezoluție TV | 4K |
| TV-Screen-Size | 65"-|-165-cm |