Tonere
Toner Lexmark 74C2SK0 Black 7 K compatibil cu CS720de, CX725de,
Producator:
Lexmark
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
1.126,99 lei 1.161,99 lei
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Descriere
Toner Lexmark 74C2SK0 Black 7 K compatibil cu CS720de, CX725de, CX725dhe, CS720dte, CX725dthe, CS725de, CS725dte
Specificații
| Printing colours | Black |
|---|---|
| Print technology | Laser printing |
| Printing material shelf life | 2 year(s) |
| Compatibility | CX725de, CX725dhe, CX725dthe, CS725de, CS720de, CS720dte, CS725dte |
| Black toner page yield | 7000 pages |
| Culoare toner | Black |
| Capacitate toner | 5001-10.000 pgs |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Package height | 100 mm |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Brand compatibility | Lexmark |
| Country of origin | China, European Union |
| Package weight | 424 g |
| Producator | LEXMARK |
| Garantie | 0 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.