UPS
APC Easy UPS BVX 1600VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Producator:
Apc
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
788,99 lei 1.009,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere
Output power capacity
900 Watts / 1.6kVA
Output Connections
(6) IEC 320 C13 (Battery Backup)
Nominal Output Voltage
230V
Nominal Input Voltage
230V
Input Connections
IEC 60320 C14
Cord Length
1.2meters
Output Frequency (sync to mains)
50/60 Hz +/- 1 Hz Sync to mains
Topology
Line interactive
Waveform type
Stepped approximation to a sinewave
Transfer Time
6 ms typical : 10 ms maximum
Specificații
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Capacitate putere UPS | 900W |
| Greutate | 10.2 kg |
| Response time | 6 ms |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack: | None |
| Ecran LCD | Nu |
| Port USB | Nu |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power | 900 W |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Power plug | C14 coupler |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| Waveform | Sine |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Cold start | Yes |
| Input operation voltage (min) | 140 V |
| Surge energy rating | 273 J |
| Output power capacity | 1.6 kVA |
| Operating altitude | 0 – 914.4 m |
| Non-operating altitude | 0 – 914.4 m |
| Montare in rack | Nu |
| Form factor | N/A |
| AC outlet types | C14 coupler |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Width | 140 mm |
| Height | 190 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| LED indicators | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Cable length | 1.2 m |
| Package width | 235 mm |
| Cables included | Input power cable |
| Depth | 390 mm |
| Battery recharge time | 6 h |
| Weight | 10.2 kg |
| Package depth | 495 mm |
| Package height | 297 mm |
| Package weight | 11.2 kg |
| Certification | CB, CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Storage temperature (T-T) | -10 – 40 °C |
| Tip | Line-interactive |
| Atentionari Baterie slaba | Da |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Da |
| Baterie | Lead-acid |
| Alarme sonore | Da |
| Incarcare | 900 W |
| Putere | 1600 VA |
| Tensiune de alimentare | 180 – 266 VAC50/60 Hz +/- 5 Hz auto sensing |
| Caracteristici display | LED Status display with on line : on battery |
| Timp de transfer | 6 ms typical : 10 ms maximum |
| Dimensiuni | 190 x 140 x 390 mm |
| Numar baterii | 2x 7AH, 12V |
| IEC C13 | 6x |
| Producator | APC |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.