UPS
European Standard 230V – Line-interactive 1500VA/900W Uninterruptible Power Supply——DH-PFM3350-1500-EN
Producator:
Dahua
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
472,99 lei 1.283,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere
European Standard 230V – Line-interactive 1500VA/900W Uninterruptible Power Supply——DH-PFM3350-1500-EN
Specificații
| Response time | 4 ms |
|---|---|
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Audible alarm(s) | Yes |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 1.5 kVA |
| Output power | 900 W |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Built-in fan | Yes |
| Battery-Capacity | 7 Ah |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Port USB | Nu |
| Ecran LCD | Nu |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Power factor | 0.6 |
| Capacitate putere UPS | 900W |
| Form factor | N/A |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Battery recharge time | 4 h |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 90% |
| Compliance certificates | CE |
| Manual | Yes |
| Cable length | 1.2 m |
| Package width | 195 mm |
| Control type | Buttons |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Package depth | 470 mm |
| Battery technology | Lead-Acid |
| Package height | 255 mm |
| Number of batteries included | 2 pc(s) |
| Storage temperature (T-T) | -15 – 55 °C |
| Package weight | 11.8 kg |
| Height | 166.5 mm |
| Weight | 11.4 kg |
| Width | 138.4 mm |
| Capacitate Rack: | N/A |
| Waveform | Sine/Pure sine |
| Maximum current | 7.2 A |
| Power protection features | Overload, Overcharge, Overdischarge |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Battery replacement, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Battery voltage | 13.7 V |
| Charging current | 1 A |
| LED indicators | Power, Fault |
| Depth | 374.5 mm |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.