NeTYS PE 650VA/360W 230V 50/60Hz BATTERY INCLUDED WITH AVR, STEPWAVE
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
298,99 lei 342,99 lei
În stoc
Descriere
- Protecție pentru birouri mici, aplicații personale sau puncte de vanzare
Funcția integrată AVR (Automatic Voltage Regulation – Reglarea automată a tensiunii) stabilizează tensiunea de ieșire și evită comutarea în modul de funcționare pe baterii, economisind astfel bateria pentru a oferi asistență în cazuri de întreruperi de alimentare aplicații critice.
Protecție integrată pentru conexiunile LAN/ADSL împotriva riscului de supratensiune pe linia de date.
Protectie : Suprasarcină, descărcare semnificativă și scurtcircuit
Specificații
| Culoare | Gri |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Capacitate putere UPS | 360W |
| Interfata | USB |
| RJ-45 | Da |
| Serial ports quantity | 1 |
| ECO mode | Yes |
| Surge protection | Yes |
| Tip UPS | Line Interactive |
| Capacitate Rack: | None |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Waveform | Stepwise |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Output operation voltage (min) | 207 V |
| Output operation voltage (max) | 253 V |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Efficiency | 98% |
| Efficiency (ECO mode) | 98% |
| Output power factor | 0.6 |
| Power protection features | Overload, Short circuit |
| AC outlet types | C13 coupler |
| Power plug | C14 coupler |
| USB port type | USB Type-B |
| Serial interface | Yes |
| Form factor | Mini Tower |
| Safety | IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |
| Output power | 360 W |
| AC outlets quantity | 4 AC outlet(s) |
| Output power capacity | 0.65 kVA |
| Typical backup time at full load | 2 min |
| Montare in rack | Nu |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Width | 100 mm |
| LED indicators | Yes |
| Control type | Buttons |
| Certification | EMC IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376) |
| Depth | 300 mm |
| Weight | 5.2 kg |
| Height | 14.5 mm |
| Tip | Line-interactive |
| Protectie Scurt-Circuit | Da |
| Protectie supraincarcare | Da |
| Management | Local View |
| Protectie la descarcare | Da |
| Incarcare | 360 W |
| RJ-11 | Da |
| Alarme sonore | Da |
| IEC C13 | 4 |
| Tensiune de alimentare | 170 V – 280 V |
| AVR | Da |
| Altele | Certificari: EN 62040-1AS 62040-1EN 62040-2AS 62040-2C-Tick (N876)CE |
| Putere | 650 VA |
| Conectori iesire | 4 x IEC 320 |
| Baterie | Acumulator etans cu placi de plumb si acid sulfuric ce nu necesita mentenanta |
| Timp mediu de functionare | 15 min (PC + monitor 17inch) |
| Dimensiuni | 100 x 290 x 145 mm |
| Greutate | 5.2Kg |
| Producator | SOCOMEC |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.