UPS
UPS Legrand KEOR DK 6000VA/ 6000W, tip On-Line cu dubla
Producator:
Legrand
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
8.362,99 lei 9.453,98 lei
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Descriere
UPS Legrand KEOR DK 6000VA/ 6000W, tip On-Line cu dubla conversie VFI-SS-11, forma Rack/ Tower, 230V, outlet 8 x10A, IEC 320-C13+ 2 x 16A IEC 320-C19 + terminal strips, baterie 12V/ 5Ah, dimensiuni 440×88 (20U) x680mm, IP20, culoare negru
Specificații
| Port USB | Nu |
|---|---|
| Ecran LCD | Nu |
| Tip UPS | Online |
| Form factor | Rackmount/Tower |
| Display | Da |
| Capacitate putere UPS | 6000W |
| Tip | Online |
| IEC C19 | 1 |
| Tensiune de alimentare | 230 V |
| Caracteristici display | Ecran LED tactil True-color de 3,5 inch |
| IEC C13 | 6 |
| Conectori iesire | RS232USBSNMPEPOROO |
| Altii | 3x Dry-contact |
| Management | Remote Management |
| Greutate | 54 kg |
| Capacitate Rack: | 20U |
| Putere | 6000 VA |
| Numar baterii | 20 |
| Model Baterie inlocuitoare | 12V 5Ah |
| Montare in rack | 4UConvertible tower and rack 19 inch |
| Dimensiuni | 440 x 176 x 700 mm |
| Producator | LEGRAND |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.