UPS
UPS nJoy Balder 10000, 10000VA/10000 W, On-line, LCD Display, Management,
Producator:
Njoy
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
5.289,99 lei 12.989,99 lei
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Descriere
UPS nJoy Balder 10000, 10000VA/10000 W, On-line, LCD Display, Management, Rack/Tower, Dubla conversie, 2U, Nu are baterie inclusa, PWUP-OL10KBA-AZ01B
Specificații
| Rackable | No |
|---|---|
| USB-Port | Yes |
| Capacitate putere UPS | 10000W |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Response time | 4 ms |
| RS-232 ports | 1 |
| Surge protection | Yes |
| Master (outer) case height | 240 mm |
| Master (outer) case net weight | 17 kg |
| Master (outer) case gross weight | 21 kg |
| Tip UPS | Online |
| Capacitate Rack: | 2U |
| Ecran LCD | Da |
| Port USB | Da |
| Number of input phases | 1 |
| Input operation voltage (max) | 300 V |
| Output operation voltage (max) | 240 V |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| Form factor | Rackmount/Tower |
| Rack capacity | 2U |
| Auto-restart | Yes |
| UPS topology | Double-conversion (Online) |
| Crest factor | 3:1 |
| Waveform | Pure sine |
| Output operation voltage (min) | 208 V |
| Input operation voltage (min) | 110 V |
| Power factor | 0.99 |
| Output voltage Total Harmonic Distortion (THD) | 4% |
| Power protection features | Overcharge, Overdischarge, Overheating, Overload |
| Surge energy rating | 600 J |
| Output power capacity | 10 kVA |
| Output power | 10000 W |
| Input frequency | 46/54 Hz |
| Output frequency | 46/54 Hz |
| Input current Total Harmonic Distortion (THD) | 6% |
| Charging current | 4 A |
| Master (outer) case width | 565 mm |
| Master (outer) case length | 700 mm |
| UPS-Management | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Battery voltage | 12 V |
| Certification | CE, RoHS |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| LED indicators | Yes |
| Display type | LCD |
| Control type | Buttons |
| Width | 438 mm |
| Noise level | 55 dB |
| Battery technology | Lead-Acid |
| Height | 88 mm |
| Weight | 17 kg |
| Producator | NJOY |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.