Ventilatoare
VENTILATOR CU PICIOR HEINNER HMSF-9BK
Producator:
Heinner
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
654,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere

Specificații
| Tip utilizare | Interior |
|---|---|
| Tip ventilator | Cu picior |
| Temporizator | 8h |
| Functii ventilator | Memorare |
| Trepte viteza | 9 |
| Putere ventilator | 19W |
| Greutate | 5.20 kg |
| Inaltime | 120.50 cm |
| Latime | 40.00 cm |
| Adancime | 40.00 cm |
| Producator | HEINNER |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.









Nu există recenzii încă.