ASPIRATOR CU SAC HEINNER HVC-MTB700YL
SKU: HVC-MTB700YL
Producator: Heinner
Credit module tbi bank 3.4.1
90.97 Lei x 4 rate
Descriere
SKU: HVC-MTB700YL Categorie:
Specificații
Putere
700W
Tip aspirator
Cu sac
Material tub
Plastic
Putere aspirator
≤1400W
Putere aspirare
>170W