ASPIRATOR FARA SAC HEINNER HVC-MC700RD
SKU: HVC-MC700RD
Producator: Heinner
Credit module tbi bank 3.4.1
106.09 Lei x 4 rate
Descriere
SKU: HVC-MC700RD Categorie:
Specificații
Putere
700W
Tip aspirator
Fara sac
Tip aspirare
Uscata
Tip suprafata
Multi-suprafete
Material tub
Metalic, telescopic
Capacitate colectare
2L
Accesorii aspirator
Duza spatii inguste
Putere aspirator
≤1400W
Acumulator
Nu
Putere aspirare
140W