Camera de supraveghere Bullet 3K Hikvision DS-2CE12KF3TP-DLS, lentila fixa 2.8mm,
SKU: DS-2CE12KF3TP-DLS
Producator: Hikvision
Credit module tbi bank 3.4.1
196.15 Lei x 4 rate
Descriere
Camera de supraveghere Bullet 3K Hikvision DS-2CE12KF3TP-DLS, lentila fixa 2.8mm, iluminare min: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux cu lumina alba, IR 20m, lumina alba 40m, microfon incorporat, alimentare: 12 VDC ± 25%, max. 8.9 W, protectie: IP67, dimensiuni: 234.46 mm × 103.58 mm × 76.01 mm, greutate: 630g, temperatura de functionare: -40 °C to 60 °C.
SKU: DS-2CE12KF3TP-DLS Categorie:
Obiectiv fix
2.8mm