"Camera de supraveghere Bullet Reolink RP-PCB12M; Senzor:1/2.49" CMOS Sensor Rezolutie
SKU: RP-PCB12M
Producator: Reolink
Credit module tbi bank 3.4.1
106.09 Lei x 4 rate
Descriere
“Camera de supraveghere Bullet Reolink RP-PCB12M; Senzor:1/2.49” CMOS Sensor Rezolutie video:12 Megapixeli(4512×2512 pixeli) Cadre/secunda: 25 FPS Lentila fixa: 2.8mm Unghi de vizualizare: orizontal: 100.4°/ vertical: 50.6°/ diagonal: 123° Distanta iluminator IR: 30m Microfon si difuzor incorporat Compresie video:H.265/H.264 AI: Person Detection, Vehicle Detection, Animal Detection, Motion Detection,Object Removal Detection(Beta) , Forgotten Object Detection(Beta) Capacitate de stocare: card microSD de pana la 512GB (Cardul nu este inclus); Alimentare: POEIEEE 802.3af, 48V, DCD 12.0V⎓ 1A,
SKU: RP-PCB12M Categorie:
Specificații
Format cameră
Bullet
Obiectiv fix
2.8mm
InfraRed
30m
Obiectiv varifocal
No
Rezoluție cameră
HD 12MP
Tehnologie
IP
Camera Wireless
No
Connectivity technology
Wired
Windows operating systems supported
Yes
Linux operating systems supported
Yes
Ethernet LAN
Virtual assistant
Google Assistant
Reset button
Networking standards
IEEE 802.3af
Number of users
20 user(s)
Mounting-Type
Wall
DC output current
1 A
Night vision
Weatherproof
Form factor
Dome
Number of lenses
1
Night vision distance
30 m
LED type
IR
DC output voltage
12
Number of sensors
1
Day/night mode
Colour temperature
6500 K
Infrared (IR) cut-off filter
Built-in microphone
Built-in speaker(s)
Sensor type
CMOS
Operating relative humidity (H-H)
10 – 90%
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Product colour
White
Mac operating systems supported
Depth
63 mm
International Protection (IP) code
IP67
Width
68 mm
Total megapixels
12 MP
Fixed focal length
4 mm
Operating temperature (T-T)
-30 – 55 °C
Height
188 mm
Number of cameras
Frame rate
25 fps
Optical sensor size
25.4 / 2.49 mm (1 / 2.49)