Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Smart Hybrid Light with
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
2.544,99 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere IP Bullet 8MP Smart Hybrid Light with ColorVu Hikvision DS-2CD2087G3-LI2UY/SL(2.8MM), lentila fixa 2.8mm, iluminare min: Color: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON),0 Lux cu IR 40m, microfon incorporat, difuzor incorporat, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: motion detection, video tampering, scene change detection, face capture, line crossing, intrusion, region entrance, region exiting, alimentare: 12 VDC ± 25%, 1.25 A, max. 15 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, protectie: IP67, dimensiuni: Ø74.4 mm × 176.3 mm, greutate: 530g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Specificații
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | No |
| Rezoluție cameră | HD 8MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Card reader integrated | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported video modes | 2160p |
| Tilt angle range | 0 – 90° |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Mounting-Type | Wall |
| Languages support | Multi |
| Angle of rotation | 360° |
| Video streaming | Yes |
| Number of users | 32 user(s) |
| Pan range | 0 – 360° |
| Night vision | Yes |
| Number of lenses | 1 |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| DC output voltage | 12 |
| Number of sensors | 1 |
| Privacy protection | Yes |
| Built-in light | Yes |
| Form factor | Bullet |
| Progressive scan | Yes |
| Noise reduction technology | 3D noise reduction |
| Day/night mode | Yes |
| Video recording | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction | Yes |
| Live view | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Product colour | White |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 95% |
| Manual | Yes |
| Housing material | Metal |
| Package depth | 120 mm |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| BLUETOOTH | No |
| Cloud-managed | Yes |
| Package height | 117 mm |
| Storage temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | -30 – 60 °C |
| Power source type | DC, PoE |
| Power consumption (max) | 15 W |
| Weight | 530 g |
| Package weight | 815 g |
| Diameter | 7.44 cm |
| Package width | 234 mm |
| Number of cameras | 1 |
| Human and vehicle targets classification | Yes |
| Total megapixels | 8 MP |
| Minimum illumination | 0 lx |
| Back Light Compensation (BLC) | Yes |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Video compression formats | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Mirror | Yes |
| Digest authentication | Yes |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Smart IR | Yes |
| Password reset via email | Yes |
| Anti-flicker | Yes |
| Heartbeat | Yes |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 52 dB |
| Sample rates | 8 – 48 kHz |
| User access level | Administrator, Operator, User |
| Automatic Network Replenishment (ANR) | Yes |
| Number of languages | 33 |
| Identify distance | 8 m |
| Video formats supported | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Number of Privacy masking areas | 4 |
| Bit rate control | Constant Bit Rate (CBR), Variable Bit Rate (VBR) |
| LED type | IR/White |
| Optical sensor size | 25.4 / 1.8 mm (1 / 1.8) |
| Maximum aperture number | 1 |
| Network access storage (NAS) | Yes |
| Lens viewing angle, diagonal | 134.3° |
| Number of simultaneous live view channels | 6 channels |
| Dynamic range | 130 dB |
| Pixel counter | Yes |
| Flash log | Yes |
| Audit log | Yes |
| Night vision distance | 40 m |
| Length | 176.3 mm |
| Detect distance | 89 m |
| Observe distance | 35 m |
| Recognize distance | 17 m |
| Camera shutter speed | 1 – 1/100000 s |
| Power consumption (Power over Ethernet (PoE)) | 18 W |
| Lens viewing angle, horizontal | 108.8° |
| Lens viewing angle, vertical | 56.4° |
| Bit rate | 32 Kbps to 8 Mbps |
| Bit rate range | 8 – 380 Kbit/s |
| Audio formats supported | G.711 A-law, G.711 μ-law, G.722.1, MP2L2, G.726, MP3, AAC-LC |
| DC output current | 1.25 A |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.