Camera de supraveghere IP Dome 2MP ColorVu with Smart Hybrid
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
680,99 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere IP Dome 2MP ColorVu with Smart Hybrid Light Hikvision DS-2CD1127G2H-LIU(4MM), lentila fixa: 4mm, iluminare min.: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 30m, microfon incorporat, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6 W,Ø5.5 mm, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 7.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.5 mm × 97.6 mm, greutate: 550g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Specificații
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip | Dome |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| PoE | DaIEEE 802.3af, Class 3 |
| Alimentare | 12 VDC |
| Putere Consumata | 7.5 W Max. |
| Temperatura de functionare (C) | -30 – +60° C |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Montura Lentila | M12 |
| Distanta Focala | 4 mm |
| Video bit rate | 32 Kbps – 8 Mbps |
| Diafragma | F1.0 |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Greutate | 550 g |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Rezolutie video | 2 Mp |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 + IK10 |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Rezolutii | 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset by email |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.