Camera supraveghere Milesight 4K AI Motorized Pro Dome Network Camera
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.621,99 lei
În stoc
Descriere
Camera supraveghere Milesight 4K AI Motorized Pro Dome Network Camera MS-C8172-FPE(2.7-13.5MM), 4K Ultra HD, Senzor: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; Rezolutie: 3840×2160@30fps; Iluminare Color: 0.012Lux @F1.4, B/W: 0Lux with IR on; Lentila varifocala 2.7-13.5MM, Distanta IR: 50M, 120dB Super WDR; Compresie video: H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG,Triple streams; Slot card MicroSD/SDHC/SDXC pana la 256G; Interfata retea:1 *RJ45 10M/100M Ethernet Port, Alimentare: PoE(802.3af)/DC12V±10%; Compatibilitate: ONVIF Profile G & Q & S & T, API; Temperatura de functionare -40℃~60℃; Clasa protectie: IP67,IK10; SIP/VoIP; Analiza video: Region Entrance,Region Exiting, Advanced Motion Detection,Tamper Detection, Line Crossing, Loitering, Object Left, Object Removed,Face Detection& Face Attribute Recognition,People Counting & Report; Dimensiuni: aprox Φ143mmX108.4mm; Greutate:1100g;
Specificații
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | No |
| InfraRed | 50m |
| Obiectiv varifocal | 2.7-13.5MM |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | 4K |
| Greutate | 1.1 kg |
| Infrarosu | Da |
| Day/Night Switch | Auto |
| Day& Night | Da |
| Interior | Da |
| Lentila | Varifocala |
| Interfata comunicare | 1x RJ45 10/100 Mbps |
| Rezolutie video | 8 Mp |
| Distanta iluminare IR | 50 m |
| Tip | IP Dome |
| Carcasa | IP67IK10 |
| Audio | 2-way |
| PoE | IEEE 802.3af |
| Temperatura de functionare (C) | -40 °C – 60 °C |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch CMOS |
| Frame rate | 25fps, 30fps |
| Audio bit rate | 16~256kbps |
| Distanta Focala | 2.7 – 13.5 mm |
| Network Storage | NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Porturi | 1x microSD / SDHC / SDXC Card, pana la 1TB |
| Alarm Trigger: | Detectarea mișcării, deconectarea rețelei, intrare externă, alarmă audio etc. |
| Diafragma | F1.4 |
| Alimentare | PoE (802.3af) / DC 12V±10% |
| Putere Consumata | 7W MAX9W MAX (Cu IR) |
| Video bit rate | 16Kbps~16Mbps(CBR/VBR Adjustable) |
| Dimensiuni | 143 x 108.4 mm |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL, TLS 1.2 |
| Rezolutii | 3840 x 2160, 3072 x 2048 pixeli, 3200 x 1800 pixeli, 2688 x 1520 pixeli, 1920 x 1080 pixeli, 1280 x 720 pixeli, 640 x 480 pixeli, 640 x 360 pixeli |
| Iluminare min | Color: 0.012Lux@F1.4B/W: 0Lux cu IR |
| Producator | MILESIGHT TECHNOLOGY |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.