Camera de supraveghere IP Dome 6MP ColorVu with Smart Hybrid
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.059,98 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere IP Dome 6MP ColorVu with Smart Hybrid Light Hikvision DS-2CD1167G2H-LIU(2.8MM), lentila fixa: 2.8mm, iluminare min.: Color: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),B/W: 0 Lux cu IR: 30m, microfon incorporat, alarma la evenimente: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)),video tampering alarm,exception, alimentare: 12 VDC ± 25%, 0.5 A, max. 6 W,Ø5.5 mm, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 7.5 W, protectie: IP67, dimensiuni: Ø121.5 mm × 97.6 mm, greutate: 550g, temperatura de functionare: -30 °C to 60 °C.
Specificații
| Format cameră | Dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Rezoluție cameră | HD 6MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Exterior | Da |
| Lentila | Fixa |
| Tip | Dome |
| Interior | Da |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 10/100 Mbps |
| Alimentare | 12 VDC |
| Temperatura de functionare (C) | -30 – +60° C |
| Senzor imagine | 1/2.4 inch Progressive Scan CMOS |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Setari Imagine | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance, adjustable by client software or web browser |
| Distanta iluminare IR | 30 m |
| Day& Night | IR cut filter |
| Video bit rate | 32 Kbps – 16 Mbps |
| Distanta Focala | 2.8 mm |
| Montura Lentila | M12 |
| Diafragma | F1.0 |
| Greutate | 550 g |
| PoE | IEEE 802.3af, Class 3 |
| Carcasa | Metal + PlasticIP67 |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Audio bit rate | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 to 160 Kbps (MP2L2)/16 to 64 Kbps (AAC-LC) |
| Functii speciale | Heartbeat, anti-banding, mirror, password protection, password reset via email |
| Alarm Trigger: | Basic Event: Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)), video tampering alarm, exception |
| Rezolutie video | 6 MP |
| Protocoale suportate | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Audio | Da, mono |
| Putere Consumata | 6.6 W Max. |
| Rezolutii | 3200 × 1800 pixeli, 2688 × 1520 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Frame rate | 20 fps max. |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.
Nu există recenzii încă.