Camera de supraveghere IP Mini Dome PTZ 4X Outdoor
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
1.510,99 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere IP Mini Dome PTZ 4X Outdoor 4MP Hikvision DS-2DE2A404IW-DE3/W(C0)(S6)(C), lentila varifocala: 2.8-12mm, iluminare min: Color: 0.005 Lux @ (F1.5, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @ (F1.5, AGC ON), 0 Lux cu IR: 20m, microfon incorporat, interfata audio: 1/1, slot card de memorie: microSD/microSDHC/microSDXC maxim 256GB, alarma la evenimente: Motion detection, video tampering alarm, exception, Face detection, line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, unattended baggage detection, object removal detection, audio exception detection, alimentare: 12 VDC, Max. 9.2 W; PoE (802.3af), protectie: IP66, dimensiuni: Ø 130.7 mm × 101.7 mm, greutate: 530g, temperatura de functionare: -20 °C to 60 °C.
Specificații
| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| InfraRed | 20m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| Format cameră | PTZ |
| Infrarosu | Da |
| Greutate | 530 g |
| Exterior | Da |
| Rezolutie video | 4 MP |
| Interior | Da |
| Audio | DaMicrofon incorporat |
| Alimentare | 12 VDC |
| Day/Night Switch | Day, Night, Auto, Schedule |
| Frame rate | 30 fps max. |
| Day& Night | IR cut filter |
| Lentila | Variofocala |
| Senzor imagine | 1/2.8 inch Progressive Scan CMOS |
| Distanta iluminare IR | 20 m |
| Zoom optic | 4x |
| Interfata comunicare | 1 x RJ-45 100 Mbps |
| PoE | IEEE 802.3af |
| Zoom digital | 16x |
| Distanta Focala | 2.8-12 mm |
| Setari Imagine | Saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, and white balance adjustable by client software or web browser |
| Diafragma | F1.5 |
| Network Storage | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR) |
| Tip | Mini BulletPTZ |
| Carcasa | IP66 + IK10 |
| Temperatura de functionare (C) | -20 – +60° C |
| Dimensiuni | Ø 130.7 × 101.7 mm |
| Rezolutii | 2560 × 1440 pixeli, 1920 × 1080 pixeli, 1280 × 960 pixeli, 1280 × 720 pixeli |
| Iluminare min | Color: 0.005 Lux @ (F1.5, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @ (F1.5, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Audio bit rate | 64Kbps(G.711)/16Kbps(G.722.1)/16Kbps(G.726)/32-192Kbps(MP2L2)/32Kbps(PCM)/16 -64Kbps(AAC) |
| Functii speciale | Mirror, password protection |
| Putere Consumata | 11.2 W (max.) |
| Compresia Datelor | Compresie video: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC |
| Porturi | 1 x audio in1 x audio outSlot card microSD/microSDHC/microSDXC pana la 256GB |
| Protocoale suportate | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour, Websocket, Websockets |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.