Camera de supraveghere Reolink ARGUS SERIES B310 WITH SOLAR PANEL
De ce să alegi LEADtech.ro?
vezi detalii
În stoc
353,99 lei 433,99 lei
În stoc
Descriere
Camera de supraveghere Reolink ARGUS SERIES B310 WITH SOLAR PANEL Senzor: 1/2.7″ CMOS Rezolutie video: 3 Megapixeli (2304×1296 pixeli) Cadre/secunda: 15 FPS Lentila fixa:4mm Diafragma: F2.0 Unghi de vizualizare: orizontal: 88°/vertical: 50° Distanta iluminator IR: 10 m Numar LED-uri IR: 6 Microfon si difuzor incorporat Protocol: SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P Compresie video: H.264/H.265 PIR detection, Detectia miscarii, persoanelor, animalelor si vehiculelor Frecventa 2.4GHz Capacitate de stocare: card microSD de pana la 128GB (Cardul nu este inclus) Temperatura de functionare: -10°C pana la +55°C Alimentare: baterie reincarcabila 6000mAh Dimensiuni: 127*90*56mm Greutate: 239g Putere panou: 3W
Specificații
| Format cameră | Cube |
|---|---|
| Obiectiv fix | 4mm |
| InfraRed | 10m |
| Obiectiv varifocal | No |
| Wi-Fi | Yes |
| Rezoluție cameră | HD 3MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | Yes |
| USB-Port | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Battery-Capacity | 6000 mAh |
| Motion sensor | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Reset button | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Night vision | Yes |
| Video compression formats | H.264, H.265 |
| Number of lenses | 1 |
| Frame rate | 15 fps |
| Built-in HDD | No |
| Video motion detection | Yes |
| Number of sensors | 1 |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Form factor | Bullet |
| Supported graphics resolutions | 2304 x 1296 |
| Day/night mode | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| Mounting-Type | Ceiling/wall |
| Video recording | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Maximum aperture number | 2 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Product colour | Black, White |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 85% |
| LED indicators | Yes |
| Depth | 90 mm |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 55 °C |
| Height | 56 mm |
| Width | 127 mm |
| Cloud-managed | Yes |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Video formats supported | H.264, H.265 |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7) |
| Audio system | 2-way |
| Fixed focal length | 4 mm |
| Total megapixels | 3 MP |
| Weight | 239 g |
| Number of cameras | 1 |
| Lens viewing angle, vertical | 50° |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Supported network protocols | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| LED type | IR/White |
| Lens viewing angle, diagonal | 115° |
| Lens viewing angle, horizontal | 88° |
| Producator | REOLINK |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.

Nu există recenzii încă.