Camera supraveghere Milesight AIoT 12X Pro Bullet Plus MS-C2966-X12ROPC (5.3-64mm),
SKU: MS-C2966-X12ROPC
Producator: Milesight technology
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
460.54 Lei x 4 rate
Descriere
Camera supraveghere Milesight AIoT 12X Pro Bullet Plus MS-C2966-X12ROPC (5.3-64mm), 2MP, Senzor: 1/2.8″ Progressive Scan CMOS; Rezolutie 1920×1080@100fps; Iluminare Color: Color: 0.005Lux@F1.6B/W: 0Lux with IRon; Lentila 5.3-64mm 12X AF Lens; Distanta IR: 180m,140 dB Super WDR; Compresie: H.265+/H.265 (HEVC)/H.264+/H.264/MJPEG,Triple streams; Slot card Micro SD/SDHC/SDXC pana la 256 GB, Interfata retea:1*RJ45 10M/100M Ethernet Port, Alimentare: PoE (802.3at) / DC 12V; Temperatura de functionare -40℃~60℃; IP 167; Analiza video: Region Entrance, Region Exiting, Advanced Motion Detection, Tamper Detection, Line Crossing, Loitering, Object Left, Object Removed,Face Detection,People Counting,Heat Map,Corridor Mode; Dimensiuni 320mmX134mmX208mm (With Antennas), greutate: 1521 g;
SKU: MS-C2966-X12ROPC Categorie:
Specificații
Format cameră
Bullet
Obiectiv fix
No
Rezoluție cameră
HD 5MP
Tehnologie
IP
Camera Wireless
No
InfraRed
200m
Obiectiv varifocal
5-60mm
Infrarosu
Da
Exterior
Da
Lentila
Fixa
Interior
Alimentare
12 VDC
Tip
Bullet
Rezolutie video
1920 x 1080 pixeli
Interfata comunicare
1x RJ-45 10/100 Mbps
Rezolutii
2 MP
Porturi
1x alarm in1x alarm out1x audio in1x audio out
Temperatura de functionare (C)
-40 °C – 60 °C
Senzor imagine
1/2.8 inch CMOS
Montura Lentila
M14
Carcasa
MetalIP67IK10
Day/Night Switch
Day/Night/Auto/Customize/Schedule
Setari Imagine
Saturation/Brightness/Contrast/Sharpness
Iluminare min
Color: 0.002Lux @F1.2Color: 0.005Lux @F1.6B/W: 0Lux with IR on
Compresia Datelor
Compresie video: H.265+/H.265(HEVC)/H.264+/H.264/MJPEGCompresie audio: G.711/AAC/G.722/G.726
Video bit rate
16 Kbps – 16 Mbps (CBR/VBR Adjustable)
Audio bit rate
16 – 256 kbps
Network Storage
NAS(Support NFS, SMB/CIFS), ANRSupport microSD/SDHC/SDXC Card Local Storage, pana la 256GB
Dimensiuni
320 x 134 x 126 mm
Audio
DaDifuzor incorporat
Protocoale suportate
Distanta iluminare IR
180 m
PoE
Da802.3at
Putere Consumata
Maxim 14 W
Greutate
1.447 kg
Frame rate
50 fps max.
Distanta Focala
5.3 – 64 mm