SKU: 40BC0100EU
Producator: Lenovo
Credit module tbi bank 3.4.1
205.05 Lei x 4 rate
Descriere
Lenovo ThinkPad USB4 Smart Dock 5500 Prin cablu Negru
SKU: 40BC0100EU Categorie:
Specificații
Connectivity technology
Wired
Windows operating systems supported
Yes
Card reader integrated
No
DisplayPort version
1.4
Ethernet LAN data rates
1000 Mbit/s
Maximum refresh rate
60 Hz
Ethernet LAN
Yes
HDMI ports quantity
1
HDMI version
2.1
Cable lock slot
Cable lock slot type
Kensington
USB 2.0 ports quantity
0
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
USB Power Delivery (USB PD)
DisplayPorts quantity
2
USB Power Delivery up to
65 W
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity
Number of displays supported
4
Maximum digital resolution
3840 x 2160 pixels
Power Supply
100 W
Interfata
USB Type-C
HDMI
Da
DisplayPort
Da
Jack 3.5mm
Nu
RJ-45
Culoare
Negru
Host interface
USB4
USB4 ports quantity
1
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Quantity per pack
1 pc(s)
AC adapter included
Power source type
AC
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Mac operating systems supported
Height
31.5 mm
Depth
80 mm
Warranty card
Microphone in
No
Headphone outputs
0
Package height
77 mm
Package weight
1.04 kg
Package width
240 mm
Operating relative humidity (H-H)
20 – 95%
Colour name
Eclipse Black
Package depth
145 mm
Width
218 mm