SKU: IHB3-65-2YR
Producator: Huawei
Credit module tbi bank 3.4.1
243.34 Lei x 24 rate
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
Tip montare Perete
Conectivitate USB
Diagonala display 65 inch
Caracteristici tehnice
Rezolutie 3840 x 2160
Dimensiuni
Adancime 20.2 cm
SKU: IHB3-65-2YR Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Windows operating systems supported
LED backlight
Ethernet LAN
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
Number of built-in speakers
4
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
Display technology
LCD
DVI port
No
HDMI ports quantity
3
Colour gamut
85%
HDMI output ports quantity
2
Diagonala
65"
Luminozitate
350nit
OS
HarmonyOS 2.1.0
RAM
8GB
Stocare
64GB
20
USB-C 65W
2
LED backlighting type
Direct-LED
Number of stylus pens
Product design
Interactive table
HD type
4K Ultra HD
Built-in microphone
Built-in speaker(s)
Touchscreen
Wi-Fi standards
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Cables included
AC
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Product colour
White
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Display diagonal
165.1 cm (65)
Package depth
220 mm
Power consumption (max)
350 W
Depth
91.6 mm
Package width
1650 mm
Package height
1050 mm
Width
1484.5 mm
Height
916.1 mm