SKU: 65BDL4152E/00
Producator: Philips
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
407.05 Lei x 24 rate
Descriere
Display interactiv PHILIPS 4152E, 65″, UHD, 400nit, ADS, contrast1200:1, Android 13, CPU A73*4 + A53*4, 8GB RAM, 32GB storage, Mali G52,WiFi, BT 5.2, NFC, 3xHDMI2.0, 1xUSB-C 65W, 1xUSB-A2.0, 2xUSB-A3.0,2xUSB-B, 1xMicro-USB (OTG), interfata OPS, 2xLAN, 1xRS232C, 1xIR, AudioIn 3.5mm Jack, 1xHDMI2.0 Out, 1xAudio Out, 1xIR, 1xRS232C, IR, 0-gap,sticla protectie 7MOHS, anti-glare, filtru blue-light, 40 puncte touch,speakers 2x20W, VESA 500×400, greutate 34.7kg, dimensiuni1492.02×892.28×116.15mm, consum tipic 132W, Accesorii incluse: 1x logo,1x start guide, 1x cablu USB touch 3m, 1x cablu alimentare, 1x cabluHDMI 1.8m, carpa, telecomanda, baterii, 2x stylus, 50,000 ore, garantie5 ani
SKU: 65BDL4152E/00 Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
Storage relative humidity (H-H)
5 – 95%
Native aspect ratio
16:9
Number of built-in speakers
2
Card reader integrated
Panel type
IPS
Anti-glare screen
Ethernet LAN
HDMI version
2.0
Display brightness
400 cd/m²
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
Contrast ratio (typical)
1200:1
Fingerprint resistant
Stylus pen
Internal storage capacity
32 GB
Operating system installed
Android
Operating system version
13
USB Power Delivery (USB PD)
DVI port
No
On Screen Display (OSD)
Mean time between failures (MTBF)
50000 h
Display number of colours
1.07 billion colours
Energy efficiency class (SDR)
G
USB Power Delivery up to
65 W
Screen shape
Flat
RMS rated power
40 W
HDMI ports quantity
3
Multi-touch
Native refresh rate
60 Hz
Pixel Pitch
0.372 x 0.372 mm
USB ports quantity
8
Placement supported
Indoor
Touchscreen technology
Infrared
VESA mounting
DisplayPorts quantity
0
Purpose
Universal
Orientation
Horizontal/Vertical
HDMI output ports quantity
1
Remote (IR) output
1
Remote (IR) input
On-board graphics card model
ARM Mali-G52
Diagonala
65"
Luminozitate
400nit
OS
Android 13
Camera
Nu
RAM
8GB
Stocare
32GB
Speakers
Da
Puncte touch
40
USB-C 65W
Nu
HDMI
3
Number of stylus pens
2
HDMI input ports quantity
Computer system
Number of simultaneous touchpoints
40
Contrast ratio (dynamic)
OPS module slot
Product design
Digital signage flat panel
Operating hours (hours/days)
18/7
USB connector type
Micro-USB B, USB Type-A, USB Type-B, USB Type-C
RS-232C
Bezel width (side)
1.67 cm
Bezel width (top)
1.67 cm
Computer system type
System on Chip (SoC)
Processor architecture
ARM Cortex-A53+Cortex-A73
Display depth
116.2 mm
HD type
4K Ultra HD
Built-in speaker(s)
Touchscreen
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Batteries included
Compatible memory cards
MicroSD (TransFlash)
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Remote control included
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Cables included
AC, HDMI, USB
Display diagonal
165.1 cm (65)
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Image formats supported
BMP, JPEG, PNG
USB version
2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
Display diagonal (metric)
163.9 cm
Panel mounting interface
500 x 400 mm
Bezel width (bottom)
4.19 cm
Video formats supported
H.263, H.264, H.265, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP8, VP9
Audio formats supported
AAC, HE-AAC, MPEG
Display width
1492 mm
Display height
892.3 mm