SKU: DHI-LPH65-ST420-L
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
207.90 Lei x 24 rate
Descriere
Display interactiv DAHUA DeepHub Lite Edu ST420-L, 65″, UHD, 350nit, IPS, contrast 1200:1, Android 13, CPU T982 A55*4, 8GB RAM, 128GB storage, Mali G52 MP2, Chrome, Whiteboard, File Management, VIP, Wps Office, Google Play Store, Aptoide, WiFi 5 (2.4GHz, 5GHz), BT 5.0, 1xHDMI, 1xUSB-C2.0, 1xUSB-A2.0 (spate), 2xUSB-A3.0, 1xUSB-B2.0 (spate), 2xLAN, 1xRS232C, 1xAudio Out, 1xSPDIF Out, IR, zero bonding, sticla protectie 4mm anti-glare, 7Mohs, 20 puncte touch, deget + creion, speakers 2x15W, VESA 500×400, greutate 43kg, dimensiuni 1485.2×916.6×116.5mm, consum max 250W, Accesorii incluse: 1x cablu alimentare, 2x stylus, 1x quick start guide, 1x suport perete, suruburi VESA, 4x antene, 50,000 ore, culoare negru, garantie 3 ani. Eligibil PNRR/PNRAS
SKU: DHI-LPH65-ST420-L Categorie:
Specificații
Culoare
Negru
Aspect ratio
16:9
Webcam integrat
Nu
RAM
8GB
HDMI
1
Camera
Nu
USB-C 65W
OS
Android 13
Speakers
Da
Puncte touch
20
RJ-45
1
Rata Refresh
60 Hz
USB 3.0
2
USB 2.0
BLUETOOTH
5.0
USB-C
Rezolutie
3840 x 2160 pixeli
Luminozitate
350 cd/mp
Contrast
1200:1
Timp de raspuns
8 ms
Greutate
4.3 Kg
Display Interactiv
Da
Duritatea suprafetei
≥7H
Sticla
Anti-Glare
Stocare
128 GB
Audio 3.5mm
USB-B
Panel
Direct LED IPS
Unghi de vizualizare
178 °/178 °
Reproducere culori
1.07 miliarde
Touch accuracy
2 mm
Puncte de scris
5
Puncte de atingere
20 (Android)40 (Windows)
Operarea atingerii
StylusDeget
Multi writing
Tip Touch Pen
Stylus
Difuzoare
Putere difuzoare
2x 15W
Microfon integrat
Wireless
Wi-Fi 5, 802.11a/b/g/n/ac
Alimentare
100–240 VAC, 50/60 Hz
Accesorii incluse
Procesor:
Quad-core ARM Cortex A55, 1.9 GHz
Placa Video
ARM Mali G52MP2
Memorie
8 GB
Sistem de operare
Android 13.0
Slot OPS
USB-A
RS232
Diagonala
65 inch
Consum (maxim)
250 W
VESA
500 x 400 mm
Dimensiuni
1485.2 x 916.6 x 116.5 mm