SKU: ID65HZA3G2/A
Producator: Horizon
Credit module tbi bank 3.4.1
189.91 Lei x 24 rate
Descriere
Display interactiv HORIZON A3A, 65″, 4K UHD, 400nit, contrast 5000:1, Android 13, CPU A55*4, 8GB RAM, 64GB storage, Whiteboard, Browser web, interfață cu suport multilingvistic (36 de limbi, inclusiv: turcă, maghiară, germană și română), WiFi 6 2.4GHz & 5GHz, BT 5.2 BLE, 1xVGA, 2xHDMI 4K 60Hz (1 fata, 1 spate), HDCP2.3, 1xUSB-C (frontal), 2xUSB-A2.0 (spate), 3xUSB-A3.0 (frontal), 1xUSB Touch (spate), interfață OPS, 2xLAN (100Mbps), 1xRS232C, 1xAudio-In, 1xAudio-Out, IR, zero bonding, sticla protectie 3.2mm 7Mohs anti-zgârieturi anti-reflex, precizie touch ±1mm, 40 puncte touch, deget / creion / obiect / palma / gesturi, creion 2 capete 2 culori, speakers 2x20W, VESA 600×400, greutate 31.2kg, dimensiuni 1491.9×901.6×82.3mm, consum max ≤184W, Accesorii incluse: 1x cablu alimentare (1.5m), 2x creioane pasive cu prindere magnetica pe rama, suport de perete, manual de utilizare, certificat garantie, 50,000 ore, culoare titanium gri + laterale negre, aluminium, garantie 5 ani. Eligibil PNRR/PNRAS, certificari CE (LVD, RED, ErP, EMC), REACH, RoHS, WEEE, FSC
SKU: ID65HZA3G2/A Categorie:
Specificații
Diagonala
65"
RAM
8GB
HDMI
2
Camera
Nu
USB-C 65W