SKU: IHBD2-75-1YR-WIN
Producator: Huawei
Credit module tbi bank 3.4.1
297.10 Lei x 24 rate
Descriere
Display interactiv HUAWEI IdeaHub Board2, 75″, UHD, 350nit, contrast 1200:1, Windows 11, 4GB RAM, 128GB SSD storage, web browser, adnotare pe orice sursa, WiFi 5, BT 4.2, 1xDP, 2xHDMI, 1xUSB-C, 2xUSB-A2.0, 4xUSB-A3.0, 1xUSB-B, OPS, 1xLAN, 1xCOM, 1xMicIn, 1xHDMI Out, 1xLineOut, zero bonding, sticla protectie 7H, anti-glare, 20 puncte touch, speakers x4 (30W), VESA 800×400, greutate 47kg, dimensiuni 1705.7×1040.5×91.8mm, 2x stylus incluse, culoare alb, garantie 1 an. Eligibil PNRR/PNRAS
SKU: IHBD2-75-1YR-WIN Categorie:
Specificații
Display port
1
Culoare
Alb
Aspect ratio
16:9
RAM
4GB
Nu
USB-C 65W
OS
Windows 11
RJ-45
1
Rata Refresh
60 Hz
Sistem de operare
Windows 11
USB-C
Rezolutie
3840 x 2160 pixeli
Luminozitate
350 cd/mp
Contrast
1200:1
USB 2.0
2
USB 3.0
4
Display Interactiv
Da
Panel
Direct LED
Diagonala
75 inch
Unghi de vizualizare
178/178 grade
Reproducere culori
10-bit (8-bit + FRC)
Duritatea suprafetei
≥7H
Sticla
Anti-Glare
Touch accuracy
±1.0 mm
Puncte de atingere
Atingeri simultane in 20 puncte
Sound Bar Integrat
Difuzoare
Da, 4
Putere difuzoare
30 W
Wireless
Dual-Wi-Fi2.4 GHz/5 GHz
BLUETOOTH
4.2
VESA
800 x 400 mm
Accesorii incluse
2 x Stylus PenCablu alimentare
Dimensiuni
1705.7 x 1016.9 x 91.8 mm
Altele
Cloud MeetingWeLink
Procesor:
Quad Core
Memorie
4 GB
Stocare
128 GB
Component/Composite
Audio 3.5mm