Ecran SAMSUNG LH65WAFWLGCXEN
Producator:
Samsung
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
În stoc
in stoc
Descriere
Ecran SAMSUNG LH65WAFWLGCXEN
Specificații
| Wi-Fi | Yes |
|---|---|
| Panel type | IPS |
| Ethernet LAN | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Contrast ratio (typical) | 1200:1 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Operating system installed | Android |
| Line-out | Yes |
| Line-in | Yes |
| HDCP | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Response time | 8 ms |
| Pixel Pitch | 0.372 x 0.372 mm |
| Stylus included | Yes |
| RS-232 ports | 1 |
| VESA mounting | Yes |
| Diagonala | 65" |
| Luminozitate | 400nit |
| OS | Android 14 |
| Camera | Nu |
| RAM | 4GB |
| Stocare | N/A |
| Speakers | Nu |
| Puncte touch | N/A |
| USB-C 65W | Nu |
| HDMI | 1 |
| Touchscreen type | Infrared |
| Panel mounting interface | 600 x 400 mm |
| Operating hours (hours/days) | 12/7 |
| Video out | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Touchscreen | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| BLUETOOTH | Yes |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Remote control included | Yes |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal | 165.1 cm (65) |
| Package depth | 185 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Package weight | 44.5 kg |
| Package height | 1010 mm |
| Weight | 36.2 kg |
| User memory | 64 GB |
| HDCP version | 2.1 |
| Depth | 87.7 mm |
| Power consumption (typical) | 409 W |
| Width | 1482.1 mm |
| Height | 897.5 mm |
| Package width | 1640 mm |