Incarcatoare laptop
Incarcator Lenovo 68W USB-C; Power requirement: 90-264 volt AC; Material:
Producator:
Lenovo
De ce să alegi LEADtech.ro?
Comenzi predate curierului in aceeasi zi pana in ora 15:00
vezi detalii
Retur in 14 zile
vezi detalii
vezi detalii
Disponibilitate:
În stoc
123,99 lei 145,99 lei
În stoc
in stoc
Descriere
Incarcator Lenovo 68W USB-C; Power requirement: 90-264 volt AC; Material: Plastic; Culoare: Black; Dimensiuni: 28mm x 95mm x 42mm; Greutate: 0.0899kg; Garantie: 1 an
Specificații
| USB Type-C ports quantity | 1 |
|---|---|
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Charger type | Indoor |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Adapter-Power | N/A |
| Input voltage | 90 – 265 V |
| Input current | N/A |
| Product colour | Black |
| Power source type | AC |
| Width | 42 mm |
| Depth | 58 mm |
| Height | 28 mm |
| Weight | 90 g |
| LED indicators | No |
| Charger compatibility | Tablet, Universal |
| Maximum power | 68 W |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |
Recenzii
Bazat pe 0 păreri
Numai utilizatorii logati pot publica review-uri.




Nu există recenzii încă.