SKU: AD5S560032G-S
Producator: Adata
Disponibilitate:
Doar 1 rămase în stoc
Doar 1 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
441.70 Lei x 4 rate
Descriere
Memorie notebook ADATA 32GB, DDR5, 5600MHz, CL46, 1.1v
SKU: AD5S560032G-S Categorie:
Specificații
ECC
Yes
Component for
Laptop
Kit
Nu
Internal memory type
DDR5
On-Die ECC
Yes
Memory clock speed
5600 MHz
Memory voltage
1.1 V
Memory layout (modules x size)
1 x 32 GB
CAS latency
46
Module configuration
2048M x 8
Memory form factor
262-pin SO-DIMM
Tip
DDR5 SODIMM
Kit dual channel
Nu
Kit quad channel
Tensiune alimentare
1.1 V
Capacitate
32 GB
Latenta
41 – 46 CL
Frecventa
5600 MHz
Operating temperature (T-T)
0 – 85 °C
Package depth
170 mm
Package width
55 mm
Package height
9 mm