SKU: AD4S266616G19-SGN
Producator: Adata
Credit module tbi bank 3.4.1
190.97 Lei x 4 rate
Descriere
Memorie RAM ADATA, SODIMM, DDR4, 16GB, 2666MHz, CL19, 1.2V
SKU: AD4S266616G19-SGN Categorie:
Specificații
_Capacitate memorie RAM
16GB
_Frecvența memorie RAM
2666MHZ
DRAM-Kit
No
ECC
No
Kit
_Tip memorie RAM
DDR4
__Latenta
19 CL
Component for
Laptop
Internal memory
16 GB
Memory layout (modules x size)
1 x 16 GB
Internal memory type
DDR4
Memory clock speed
2666 MHz
Memory voltage
1.2 V
CAS latency
19
Memory form factor
260-pin SO-DIMM
Module configuration
512M x 8
Kit dual channel
Nu
Kit quad channel
Nu
Tip
DDR4 SODIMM
Latenta
17 – 20 CL
Tensiune alimentare
1.2 V
Capacitate
Frecventa
2666 MHz
Operating temperature (T-T)
0 – 85 °C