Monitor AOC 34" CU34V5C/BK
SKU: CU34V5C/BK
Producator: Aoc
Credit module tbi bank 3.4.1
300.91 Lei x 4 rate
Descriere
MONITOR AOC CU34V5C/BK 34 inch, Panel Type: VA, Backlight: WLED ,Curvature: 1500R, Resolution: 3440×1440, Aspect Ratio: 21:9, RefreshRate:100Hz, Response time GtG: 4 ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast(static): 3000:1, Contrast (dynamic): 20M:1, Viewing angle: 178/ 178,Colours: 16.7M, 5Wx2 speakers, Adjustability: Tilt: -5/23, HeightAdjust: 130mm, Swivel: -30/30, Connectivity: 1xHDMI 2.0, 4x USB 3.2/ 1xUSB-C (DP Alt 65W), 1xDisplayPort 1.2, VESA: 100×100
SKU: CU34V5C/BK Categorie:
Specificații
MNT-Screen-Size
34.x"
Pivot
No
LFD-Resolution
WQHD
Ethernet LAN
No
Built-in USB hub
Yes
LED backlight
Yes
Anti-glare screen
HDMI ports quantity
1
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
Fast charging
Cable lock slot
HDMI version
2.0
Number of speakers
2
Cable lock slot type
Kensington
Low Blue Light technology
Display technology
LED
Headphone out
Panel type
VA
Contrast ratio (typical)
3000:1
USB Power Delivery (USB PD)
Weight (without stand)
6.76 kg
DVI port
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Montare VESA
Da
Portabil
Nu
G-Sync
FreeSync
Da
HDR
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Market positioning
Home
HDCP
Tip panel
VA
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Boxe integrate
DisplayPort
Backlight type
W-LED
AMD FreeSync
Front bezel colour
Black
Detachable stand
On Screen Display (OSD)
Mean time between failures (MTBF)
50000 h
Power supply type
Internal
USB Type-C
Number of USB Type-C upstream ports quantity
Picture-in-Picture
Energy efficiency class (SDR)
G
Picture-by-Picture (PbP)
Diagonala monitor
30 – 40 inch
USB hub version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Number of upstream ports
1
HDCP version
2.2
Adobe RGB coverage
100%
USB upstream port type
USB Type-C
USB Power Delivery up to
65 W
USB cable length
1.8 m
Light effects
Rezolutie monitor
3440 x 1440
Rata de aspect
21:9
Ecran Curbat:
Native aspect ratio
21:9
AMD FreeSync type
FreeSync
sRGB coverage (typical)
116%
Contrast ratio (dynamic)
AC (power) in
RMS rated power
10 W
USB Type-A downstream ports quantity
4
Maximum refresh rate
100 Hz
Flicker-free technology
Stand included
DisplayPort version
1.2
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Built-in KVM switch
Response time (MPRT)
1 ms
Bezel thickness type
Frameless
Number of OSD languages
19
Display brightness (typical)
300 cd/m²
Response time
4 ms
Pixel Pitch
0.23175 x 0.23175 mm
Feet colour
Black
HDMI cable length
1.5 m
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
34 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
35 kWh
Tilt angle range
-3 – 21°
Exterior finish type
Matt
Height (without stand)
365.3 mm
Pixel density
109.7 ppi
DCI-P3 coverage
93%
Depth (with stand)
250 mm
Surface hardness
6H
NTSC coverage (typical)
101%
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code
Width (with stand)
808.1 mm
Height (with stand)
527.3 mm
Weight (with stand)
9.34 kg
Width (without stand)
808.1 mm
Depth (without stand)
99.9 mm
Display number of colours
16.7 million colours
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
NVIDIA G-SYNC
Built-in camera
DisplayPorts quantity
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
VGA (D-Sub) ports quantity
0
Screen shape
Curved
Screen curvature rating
1500R
Frameless design
HDMI
DVI
Adjustable height (max)
13 cm
Destinat pentru
Gaming
Built-in speaker(s)
Headphone outputs
Headphone connectivity
3.5 mm
Product colour
Touchscreen
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Built-in microphone
Cables included
AC, HDMI, USB Type-C
HD type
Wide Quad HD
Compliance certificates
CE
LED indicators
Package type
Box
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Doesn't contain
Mercury, PVC/BFR
Package depth
500 mm
Display diagonal
86.4 cm (34)
Display resolution
3440 x 1440 pixels
Display diagonal (metric)
86.4 cm
Power consumption (typical)
60 W
Package width
1071 mm
Package height
189 mm