Monitor Dahua 24.5" DHI-LM25-E241A, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62,
Descriere
Monitor Dahua 24.5″ DHI-LM25-E241A, Diagonal (inch): 24.5, Diagonal (cm): 62, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 320Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178/178, Colours: 16.7M, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/-15, HAS: 110mm, Pivot: +/-90°, Swivel: -30/30, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x2, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
Specificații
| HDMI | Yes |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 90% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Plug and Play | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| HDMI version | 2.1 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Market positioning | Gaming |
| Display technology | LCD |
| Headphone out | Yes |
| Backlight type | Edge LED |
| NTSC coverage (typical) | 85% |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Power adapter included | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezolutie monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| Supported video modes | 1080p |
| Stand included | Yes |
| G-Sync | Da |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Feet colour | Black |
| Depth (with stand) | 198 mm |
| Illuminated stand | No |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| Refresh rate | Peste 300 Hz |
| Pixel density | 89.91 ppi |
| Viewable size, vertical | 30.3 cm |
| Pixel Pitch | 0.2832 x 0.2802 mm |
| Frameless design | No |
| Weight (without stand) | 4.65 kg |
| Viewable size, horizontal | 54.4 cm |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Width (with stand) | 557.7 mm |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AMD FreeSync | No |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Adjustable height (max) | 11 cm |
| Destinat pentru | Gaming |
| Input current | 4 A |
| Automatic brightness control | No |
| Maximum refresh rate | 320 Hz |
| Width (without stand) | 557.7 mm |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Touchscreen | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Cables included | HDMI |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5) |
| Display diagonal (metric) | 62 cm |
| Manual | Yes |
| BLUETOOTH | No |
| LED indicators | Status |
| Package depth | 170 mm |
| Wall mountable | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Package weight | 6.2 kg |
| Compliance certificates | CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD) |
| Package height | 471 mm |
| Power consumption (max) | 32 W |
| Power consumption (typical) | 29 W |
| Bezel width (side) | 2.4 mm |
| Bezel width (top) | 2.4 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.64 cm |
| Colour gamut standard | DCI-P3, NTSC |
| Height (with stand) | 492.2 mm |
| Depth (without stand) | 67.9 mm |
| Height (without stand) | 327.3 mm |
| Package width | 644 mm |