Monitor Dahua 27" DHI-LM27-A221Y, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68,
SKU: DHI-LM27-A221Y
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
100.50 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Dahua 27″ DHI-LM27-A221Y, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 120Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 250 cd/m², Contrast (static) : 1200:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 0.72, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: x1, HDMI: x1
SKU: DHI-LM27-A221Y Categorie:
Specificații
HDMI
Yes
Wi-Fi
No
Storage relative humidity (H-H)
5 – 90%
Native aspect ratio
16:9
Plug and Play
Yes
AC adapter output voltage
12 V
LED backlight
Panel type
IPS
HDMI ports quantity
1
HDMI version
1.4
Maximum refresh rate
144 Hz
Contrast ratio (typical)
1200:1
Display technology
LED
Backlight type
Edge LED
Power adapter included
VGA (D-Sub) ports quantity
1
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Timp de răspuns monitor
1 – 3 ms
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Luminozitate maximă
250 – 349 cd/m2
Webcam
Nu
Boxe integrate
Montare VESA
Da
Portabil
FreeSync
Da
HDR
USB Type-C
DisplayPort
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Refresh rate
100 – 144 Hz
Supported graphics resolutions
1920 x 1080 (HD 1080)
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
Detachable stand
Power supply type
External
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Supported video modes
1080p
Screen shape
Flat
Flicker-free technology
Market positioning
Office
Energy efficiency class (SDR)
D
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
15 kWh
G-Sync
Pixel density
81.59 ppi
NTSC coverage (typical)
72%
Response time (MPRT)
1 ms
Colour depth
6 bit
Depth (with stand)
189 mm
Feet colour
Black
Illuminated stand
No
Weight (without stand)
3.4 kg
Height (without stand)
364.1 mm
Frameless design
Input current
3 A
Width (with stand)
615.1 mm
Width (without stand)
615.1 mm
Bezel width (bottom)
1.82 cm
Display brightness (typical)
250 cd/m²
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Depth (without stand)
49.1 mm
NVIDIA G-SYNC
Built-in camera
Built-in USB hub
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
Pixel Pitch
0.3114 x 0.3114 mm
Viewable size, horizontal
59.8 cm
Viewable size, vertical
33.6 cm
Colour gamut standard
NTSC
Tilt angle range
-5 – 20°
Destinat pentru
Consumer
E-manual
Automatic brightness control
Bezel width (side)
2.8 mm
Bezel width (top)
2.8 mm
Height (with stand)
455.5 mm
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Quick start guide
Built-in speaker(s)
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display diagonal
68.6 cm (27)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 – 85%
Cables included
HDMI
Display diagonal (metric)
69 cm
Housing material
Plastic
BLUETOOTH
Package weight
4.7 kg
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Power consumption (max)
28 W
Package height
450 mm
Compliance certificates
CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD)
Package depth
118 mm
Package width
678 mm
Power consumption (typical)
27.1 W