Monitor Dahua 27" DHI-LM27-E240C, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 27, Diagonal
SKU: DHI-LM27-E240C
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
139.21 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Dahua 27″ DHI-LM27-E240C, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 68, Aspect ratio: 16:9, Panel: VA, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 240Hz, Response time MPRT: 1ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 4000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC , Color Gamut Coverage: 0.85, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5/+20, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: DHI-LM27-E240C Categorie:
Specificații
HDMI
Yes
Storage relative humidity (H-H)
5 – 90%
Native aspect ratio
16:9
DisplayPort version
1.4
AC adapter output voltage
12 V
LED backlight
Yes
HDMI ports quantity
1
High Dynamic Range (HDR) supported
HDMI version
2.0
Market positioning
Gaming
Maximum refresh rate
240 Hz
Low Blue Light technology
Display technology
LED
Headphone out
No
Panel type
VA
Backlight type
Edge LED
Display brightness (typical)
350 cd/m²
Power adapter included
Audio output
Timp de răspuns monitor
1 – 3 ms
Diagonala monitor
26 – 29 inch
Tip panel
VA
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
DisplayPort
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
Power supply type
External
Width (without stand)
613 mm
Cable lock slot
No
HDR
Contrast ratio (typical)
4000:1
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Ecran Curbat:
Refresh rate
201 – 300 Hz
Flicker-free technology
G-Sync
Response time (MPRT)
1 ms
Energy efficiency class (HDR)
F
Feet colour
Black
Colour gamut
85%
Weight (without stand)
3.85 kg
Colour depth
8 bit
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency class (SDR)
E
Height (without stand)
365.2 mm
NVIDIA G-SYNC
Built-in camera
Built-in USB hub
DisplayPorts quantity
1
Power consumption (off)
0.3 W
AMD FreeSync
Screen shape
Curved
Screen curvature rating
1500R
Pixel Pitch
0.3114 x 0.3114 mm
Colour gamut standard
NTSC
Frameless design
Tilt angle range
-5 – 20°
Mounting bracket(s) included
Destinat pentru
Gaming
Input current
4 A
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Built-in speaker(s)
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display diagonal
68.6 cm (27)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 – 85%
Cables included
DisplayPort
Manual
Package type
Box
LED indicators
Status
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
Package depth
160 mm
Power consumption (max)
42 W
Height adjustment
Power consumption (typical)
26.4 W
Package height
452 mm
Package width
691 mm
Compliance certificates
CE, Electromagnetic Compatibility (EMC), Low Voltage Directive (LVD)
Depth (without stand)
98.7 mm