Monitor LG 27" 27HJ713C-B.AEE, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69,
SKU: 27HJ713C-B.AEE
Producator: Lg
Credit module tbi bank 3.4.1
304.24 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor LG 27″ 27HJ713C-B.AEE, Diagonal (inch): 27, Diagonal (cm): 69, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 60Hz, Response time GtG: 14ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Colours: 1.07B, Speakers: 2Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -5° ~ 25°, Pivot: Yes, Swivel: YES, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x3 USB-A, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: 27HJ713C-B.AEE Categorie:
Specificații
MNT-Resolution
FHD
MNT-Screen-Size
27.x"
Screen-Format
16:9
Display port
1
Culoare
Negru
Tech-3D
No
MNT-Color
Black
Rata de aspect
16:9
Touchscreen
Nu
Portabil
Nu
HDR
Thunderbolt
DisplayPort
Da
Aspect ratio
Rezolutie monitor
3840 x 2160
Tip panel
IPS
Ecran Curbat:
Webcam
Montare VESA
Da
G-Sync
FreeSync
Diagonala monitor
27"
Timp de răspuns monitor
14ms
Luminozitate maximă
350 cd/m²
Boxe integrate
USB Type-C
Culoare monitor
Negru
Refresh rate
Sub 100 Hz
HDMI
DVI
Destinat pentru
Consumer
Diagonala
27 inch
Unghi vizibilitate
178/178 grade
Montare
100 x 100 mm VESA
USB
3x USB 3.0
Flicker Free
Curbat
Reglaj pe inaltime
150 mm
Pivot
-90/+90 grade
Iesire Casti
1
Panel
IPS
Rezolutie
3840 x 2160 pixeli
Luminozitate
350 cd/mp
Dimensiune punct
0.1554 mm
Swivel
Display
Anti-glare – LED backlight
Boxe
Fara
Standarde
sRGB: 99%
HDCP
Da, 2.2
Recomandat
Clinica Medicala
Timp de raspuns
5 ms
Contrast
1000:1
Rata refresh verticala
56 – 61 Hz
Inclinare
-5/+25 grade
Tehnologii
Accesorii
Cablu alimentareCablu DPCablu HDMICablu USB-A
Putere Consumata
65 W (normal)0.5 W (standby)
Dimensiuni
Cu suport: 615 x 546.3 x 276.1 mmFara suport: 615 x 365.1 x 42.70 mm