Monitor LG 39.7" 40U990A-W.AEU, Diagonal (inch): 39.7, Diagonal (cm): 100,
SKU: 40U990A-W.AEU
Producator: Lg
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
323.15 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor LG 39.7″ 40U990A-W.AEU, Diagonal (inch): 39.7, Diagonal (cm): 100, Aspect ratio: 21:9, Panel: IPS, Resolution: 5120×2160, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 5ms, Brightness (max): 450 cd/m², Contrast (static) : 2000:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: DCI-P3, Color Gamut Coverage: 99%, Colours: 1.06B, Speakers: 10Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: Yes, HAS: Yes, Pivot: Yes, Swivel: Yes, D-SUB: 0, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB-C: x5, RJ-45: Yes, AUX: x1 3.5mm Audio OUT / x1 3.5mm Audio IN
SKU: 40U990A-W.AEU Categorie:
Specificații
MNT-Resolution
FHD
MNT-Screen-Size
29.x"
Screen-Format
21:9
Display port
1
Culoare
Alb
Tech-3D
No
Display
LED
MNT-Color
Black
Touchscreen
Nu
Portabil
Nu
HDR
Refresh rate
100 – 144 Hz
DisplayPort
Da
Tip panel
IPS
Ecran Curbat:
Webcam
Montare VESA
Da
G-Sync
Boxe integrate
Culoare monitor
Negru
FreeSync
Aspect ratio
21:9
Rata de aspect
Timp de răspuns monitor
5ms
Rezolutie monitor
5120 x 2160
Screen-Tech
IPS-LEDs
Destinat pentru
Consumer
HDMI
Yes
Luminozitate maximă
450 cd/m²
DVI
Yes
Diagonala monitor
39.7
RJ-45
1
Reglaj pe inaltime
130 mm
Flicker Free
Blue Light Reducer
Recomandat
Birou/Acasa
Panel
IPS
Standard VESA
100 x 100 mm
Diagonala
39.7 inch
Curbat
Da2500R
Rezolutie
5120 x 2160 pixeli
Unghi vizibilitate
178º/178º
Luminozitate
360 cd/m² – 450 cd/m²
Densitate pixeli
139 ppi
Contrast
1400:01:00 (min)2000:01:00 (tip)
Dimensiune punct
0.1815 mm
Reproducere culori (milioane)
1.06 miliarde
Boxe
2x 10 W
Inclinare
-5° ~ 20°
Pivot
-20° ~ 20°
Putere Consumata
(Mod funcționare): 45W(Mod repaus): Mai puțin de 1.2W(Mod funcționare) (ErP): 40W(DC Off): Mai puțin de 0.3W
Dimensiuni
947.7 x 614.3 x 260 mmPivotare: 947.7 x 419.8 x 106.3 mm