Monitor Philips 34" 34B1U5600CH/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
SKU: 34B1U5600CH/00
Producator: Philips
Disponibilitate:
Doar 2 rămase în stoc
Doar 2 rămase în stoc
in stoc
Credit module tbi bank 3.4.1
132.33 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor Philips 34″ 34B1U5600CH/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: TBC, Colours: 16.7M, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Webcam: 5MP + Mic, Tilt: YES TBC, HAS: 180mm, Swivel: YES TBC, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: 4x USB 3.2(1x USB-C (video,data,90W PD), 1x USB-C (data,15W PD)), USB-C: 1x USB-C (video,data,90W PD), 1x USB-C (data,15W PD), USB-C Power Delivery: 90W + 15W, RJ-45: Yes, AUX: Audio-in, Headphone out
SKU: 34B1U5600CH/00 Categorie:
Specificații
MNT-Resolution
QHD
MNT-Screen-Size
34.x"
Screen-Format
21:9
Tech-3D
No
MNT-Color
Black
Plug and Play
Yes
Built-in USB hub
Yes
DisplayPort version
1.4
Market positioning
Business
Anti-glare screen
Ethernet LAN
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
HDMI ports quantity
1
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode
Fast charging
Cable lock slot
HDMI version
2.0
Sustainability certificates
ENERGY STAR, TCO
Number of speakers
2
Cable lock slot type
Kensington
Low Blue Light technology
Display technology
LCD
Headphone out
Panel type
VA
Contrast ratio (typical)
3000:1
Display brightness (typical)
350 cd/m²
USB Type-C downstream ports quantity
1
USB Power Delivery (USB PD)
Built-in camera
RMS rated power
5 W
Tilt angle range
-5 – 25°
Montare VESA
Da
Portabil
Nu
G-Sync
Nu
HDR
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
HDCP
Tip panel
VA
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
Boxe integrate
Da
DisplayPort
Backlight type
W-LED
DDC/CI
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
Display sRGB
Component video sync
Separate sync
Front bezel colour
Black
Operating altitude
0 – 3658 m
Exterior finish type
Textured
Recyclable packaging material
100%
EasyRead mode
LowBlue mode
FreeSync
Power supply type
Internal
USB Type-C
Contrast ratio (dynamic)
Dynamic contrast ratio marketing name
SmartContrast
Built-in KVM switch
HDCP version
1.4/2.2
Picture-in-Picture
Energy efficiency class (SDR)
G
Bundled software
SmartControl
HBR3 support
Picture-by-Picture (PbP)
Philips SmartUniformity
93 – 105%
Mean time between failures (MTBF)
70000 h
Picture enhancement
SmartImage
Delta E
2
Wake-on-LAN
Post-consumer recycled plastic
85%
Diagonala monitor
30 – 40 inch
Number of upstream ports
USB upstream port type
USB Type-C
Rezolutie monitor
3440 x 1440
Rata de aspect
21:9
Ecran Curbat:
Native aspect ratio
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
40 kWh
Height (without stand)
367 mm
Webcam
USB Type-A downstream ports quantity
4
Maximum refresh rate
100 Hz
Flicker-free technology
Stand included
USB hub version
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Light sensor
Non-operating altitude
3658 – 12192 m
Fast charging technology
Power Delivery
Viewable size, horizontal
79.7 cm
Viewable size, vertical
33.4 cm
sRGB coverage (typical)
120%
Response time
4 ms
Colour gamut standard
sRGB
USB Power Delivery up to
100 W
Pixel Pitch
0.23175 x 0.23175 mm
NTSC coverage (typical)
100%
Compatible operating systems
Mac OS X Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7
Feet colour
Vertical scan range
48 – 100 Hz
Height (with stand)
601 mm
Pixel density
110 ppi
Weight (with stand)
11.7 kg
Width (with stand)
807 mm
Depth (with stand)
250 mm
Width (without stand)
807 mm
Depth (without stand)
110 mm
Tilt adjustment
No
Power consumption (PowerSave)
31 W
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code
Weight (without stand)
8.04 kg
Regulatory Approvals
CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; CU-EAC; EAEU RoHS; TUV Ergo; TUV/GS; TUV Eye Comfort certified
Display number of colours
16.7 million colours
Colour depth
8 bit
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Energy efficiency scale
A to G
NVIDIA G-SYNC
DisplayPorts quantity
AMD FreeSync
Screen shape
Curved
Screen curvature rating
1500R
Horizontal scan range
30 – 160 kHz
VESA Adaptive Sync support
Screen-Tech
VA-LEDs
HDMI
DVI
Destinat pentru
Consumer
Built-in microphone
Built-in speaker(s)
Product colour
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
HD type
Wide Quad HD
Cables included
HDMI, DisplayPort, USB Type-C, AC
Sustainability compliance
Manual
Compliance certificates
RoHS
Package height
525 mm
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
Package weight
1.54 kg
Doesn't contain
Mercury, PVC/BFR
Power consumption (typical)
35 W
LED indicators
Operation, Stand-by
Power consumption (standby)
0.3 W
Display diagonal
86.4 cm (34)
Display resolution
3440 x 1440 pixels
Megapixel (approx.)
5 MP
Display diagonal (metric)
86.36 cm
Package width
904 mm
Package depth
282 mm