Monitor Philips 34" 34B2U6603CH/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal
SKU: 34B2U6603CH/00
Producator: Philips
Credit module tbi bank 3.4.1
143.03 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor Philips 34″ 34B2U6603CH/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 120Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 500 cd/m², Contrast (static) : 4000:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 101%, Colours: 16.7M, Speakers: 5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Webcam: Pop-up 5.0 megapixel camera with microphone and LED indicator (Windows 10 Hello), Noice cancelling, Auto Framing, BusyLight, Tilt: -5/30, HAS: 180mm, Swivel: -180/180, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: USB 3.2, Gen 2 / 10 Gbps, Upstream: Thunderbolt 4 x 1, USB-C1 (Data) ; Downstream : Thunderbolt4 x 1 , USB-A X 4 (with 1 for fast charge B.C 1.2), USB-C2 x 1 (Data, 45W), USB-C: Thunderbolt 4 x 1 (upstream, Data, video, PD up to 100 W), USB-C Power Delivery: TBT4 in PD96W typical, PD100W max / TBT4 out PD15W / USB-C2 downstream PD45W, RJ-45: 2.5G, AUX: x1 3.5mm Audio OUT / x1 3.5mm Audio IN
SKU: 34B2U6603CH/00 Categorie:
Specificații
Built-in USB hub
Yes
DisplayPort version
1.4
LED backlight
Yes
Anti-glare screen
Cable lock slot
High Dynamic Range (HDR) supported
HDMI version
2.0
Maximum refresh rate
120 Hz
Thunderbolt 4 ports quantity
1
Number of speakers
2
Cable lock slot type
Kensington
Display technology
LCD
Panel type
VA
USB Type-C downstream ports quantity
1
USB Power Delivery (USB PD)
Built-in camera
Audio output
Touchscreen
Nu
Portabil
Nu
HDCP
Refresh rate
100 – 144 Hz
DisplayPort
Da
Backlight type
W-LED
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
On Screen Display (OSD)
Energy efficiency class (SDR)
F
Operating altitude
0 – 3658 m
HDR
Da
Contrast ratio (typical)
4000:1
Contrast ratio (dynamic)
HDCP version
1.4/2.2
Depth (with stand)
281 mm
HBR3 support
Diagonala monitor
30 – 40 inch
Native aspect ratio
21:9
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range (HDR) 400
Montare VESA
G-Sync
FreeSync
USB Type-C
Boxe integrate
Culoare monitor
Negru
RMS rated power
10 W
USB Type-A downstream ports quantity
4
Stand included
Thunderbolt
USB hub version
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Non-operating altitude
3658 – 12192 m
Tip panel
VA
Ecran Curbat:
Viewable size, horizontal
79.7 cm
Viewable size, vertical
33.4 cm
sRGB coverage (typical)
120%
Response time
4 ms
USB Power Delivery up to
100 W
Pixel Pitch
0.23175 x 0.23175 mm
Tilt angle range
-5 – 30°
Display brightness (typical)
450 cd/m²
Height (with stand)
574 mm
Pixel density
110 ppi
Vertical scan range
48 – 120 Hz
Webcam
Rata de aspect
21:9
Rezolutie monitor
3440 x 1440
Width (with stand)
807 mm
Width (without stand)
807 mm
Height (without stand)
369 mm
Depth (without stand)
112 mm
NTSC coverage (typical)
101%
Weight (with stand)
7.85 kg
Display number of colours
16.7 million colours
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Weight (without stand)
10.6 kg
Timp de răspuns monitor
4
DisplayPorts quantity
Luminozitate maximă
500 cd/m²
Screen shape
Curved
Screen curvature rating
1500R
Display brightness (peak)
550 cd/m²
Horizontal scan range
30 – 190 kHz
Power consumption (PowerSave)
26.6 W
HDMI
DVI
Destinat pentru
Consumer
Built-in speaker(s)
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Product colour
Grey
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
HD type
Wide Quad HD
Cables included
DisplayPort, HDMI, Power
Package height
525 mm
Package weight
1.12 kg
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
Doesn't contain
Mercury, PVC/BFR
Power consumption (standby)
0.4 W
Package depth
188 mm
Package width
980 mm
Display diagonal
86.4 cm (34)
Display resolution
3440 x 1440 pixels
Megapixel (approx.)
5 MP
Adjustable height (max)
18 cm
Power consumption (typical)
31.59 W