Monitor Philips 34" 34M2C3500L/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Aspect
SKU: 34M2C3500L/00
Producator: Philips
Credit module tbi bank 3.4.1
274.00 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor Philips 34″ 34M2C3500L/00, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 180Hz, Response time GtG: 1ms, Response time MPRT: 0.5ms, Contrast (static) : 4000:1, Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, HDMI: x2, DisplayPort: x1
SKU: 34M2C3500L/00 Categorie:
Specificații
Plug and Play
Yes
DisplayPort version
1.4
LED backlight
Yes
Anti-glare screen
Cable lock slot
High Dynamic Range (HDR) supported
HDMI version
2.0
Market positioning
Gaming
Cable lock slot type
Kensington
Low Blue Light technology
Display technology
LCD
Headphone out
Audio output
Non-operating altitude
0 – 12192 m
DisplayPorts quantity
2
Portabil
Nu
Thunderbolt
Nu
HDCP
DisplayPort
Da
Backlight type
W-LED
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Infinity DCR
DDC/CI
Haze rate
25%
Surface hardness
3H
Component video sync
Separate sync
On Screen Display (OSD)
Number of OSD languages
21
Energy efficiency class (SDR)
F
Operating altitude
0 – 3658 m
Power supply type
Internal
HDR
Da
Contrast ratio (typical)
4000:1
Display number of colours
1.07 billion colours
NTSC coverage (typical)
105%
Diagonala monitor
30 – 40 inch
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
HDCP version
2.2
Refresh rate
145 – 200 Hz
Native aspect ratio
21:9
Weight (without stand)
6.5 kg
Webcam
Boxe integrate
Montare VESA
G-Sync
FreeSync
USB Type-C
Culoare monitor
Negru
Flicker-free technology
Stand included
Response time measurement type
GTG (Gray to Gray)
Low input lag
Tip panel
VA
Ecran Curbat:
Luminozitate maximă
N/A
sRGB coverage (typical)
125%
Panel type
Fast VA
Horizontal scan range
30 – 255 kHz
Viewable size, horizontal
79.7 cm
Viewable size, vertical
33.4 cm
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
31 kWh
Display brightness (typical)
300 cd/m²
Colour gamut standard
sRGB
Energy consumption (HDR) per 1000 hours
60 kWh
Pixel Pitch
0.23175 x 0.23175 mm
Pixel density
109.68 ppi
Width (with stand)
808 mm
Width (without stand)
808 mm
Depth (with stand)
251 mm
Vertical scan range
48 – 180 Hz
Rata de aspect
21:9
Rezolutie monitor
3440 x 1440
Timp de răspuns monitor
1ms
Height (without stand)
369 mm
Depth (without stand)
69 mm
Adobe RGB coverage
103%
HDMI ports quantity
2
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency scale
A to G
Built-in USB hub
No
Energy efficiency class (HDR)
G
Power consumption (off)
0.3 W
Response time
1 ms
Screen shape
Curved
Maximum refresh rate
180 Hz
Screen curvature rating
1500R
VESA Adaptive Sync support
Tilt angle range
-5 – 20°
Height (with stand)
464 mm
Weight (with stand)
7.33 kg
HDMI
DVI
Destinat pentru
Consumer
Headphone outputs
1
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Operating relative humidity (H-H)
20 – 80%
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
HD type
Wide Quad HD
Manual
Power consumption (standby)
0.5 W
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
Package depth
188 mm
Power consumption (typical)
31 W
Display diagonal
86.4 cm (34)
Display resolution
3440 x 1440 pixels
Doesn't contain
PVC/BFR, Mercury
Package width
930 mm
Colour name
Charcoal
Package height
480 mm