Monitor ViewSonic 23.8" VG2409-MHDU-2, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60,
SKU: VG2409-MHDU-2
Producator: Viewsonic
Credit module tbi bank 3.4.1
150.19 Lei x 4 rate
Descriere
Monitor ViewSonic 23.8″ VG2409-MHDU-2, Diagonal (inch): 23.8, Diagonal (cm): 60, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 1920×1080, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 350 cd/m², Contrast (static) : 1300:1, Contrast (dynamic): 50M:1, Viewing angle: 178/178, Color Gamut Type: NTSC, Color Gamut Coverage: 72%, Colours: 16.7M, Speakers: 2.5Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: -3.5/+28, HAS: 130mm, Pivot: 180°, Swivel: 360, D-SUB: 0, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: 1 up, 2 Down USB v3.2 (5V/900mA), USB-C: x1, USB-C Power Delivery: 65W, AUX: x1 3.5mm Audio OUT
SKU: VG2409-MHDU-2 Categorie:
Specificații
HDMI
Yes
Pivot
Yes
Native aspect ratio
16:9
Built-in USB hub
LED backlight
Panel type
IPS
Anti-glare screen
HDMI ports quantity
1
Cable lock slot
High Dynamic Range (HDR) supported
Contrast ratio (typical)
1300:1
HDMI version
1.4
Number of speakers
2
Products per master (outer) case
1 pc(s)
Cable lock slot type
Kensington
Display technology
LED
Headphone out
Display brightness (typical)
350 cd/m²
Pivot angle
-90 – 90°
Pallet gross width
120 cm
RMS rated power
5 W
Diagonala monitor
23 – 25 inch
Tip panel
IPS
Rezolutie monitor
1920 x 1080
Rata de aspect
16:9
Ecran Curbat:
Nu
Webcam
Nu
Montare VESA
Da
Portabil
G-Sync
FreeSync
Da
Thunderbolt
Culoare monitor
Negru
Market positioning
Home
Refresh rate
100 – 144 Hz
Timp de răspuns monitor
4 – 5 ms
Luminozitate maximă
350 – 499 cd/m2
Boxe integrate
DisplayPort
AMD FreeSync
Power supply type
Internal
HDR
USB Type-C
Contrast ratio (dynamic)
Number of USB Type-B upstream ports quantity
Number of USB Type-C upstream ports quantity
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
USB Type-A downstream ports quantity
2
AMD FreeSync type
FreeSync
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
17 kWh
Pixel Pitch
0.275 x 0.275 mm
Screen shape
Flat
Maximum refresh rate
100 Hz
Stand included
NTSC coverage (typical)
72%
sRGB coverage (typical)
104%
Weight (without stand)
3.5 kg
Response time
4 ms
Weight (with stand)
5.6 kg
Swivel angle range
Depth (without stand)
50.9 mm
Display number of colours
16.7 million colours
Colour depth
8 bit
VESA mounting
Panel mounting interface
100 x 100 mm
Tilt adjustment
Energy efficiency class (SDR)
E
Width (with stand)
539.7 mm
Width (without stand)
539.7 mm
Height (without stand)
323.2 mm
Built-in camera
No
DisplayPorts quantity
1
Adjustable height (max)
13 cm
Destinat pentru
Consumer
Tilt angle range
Depth (with stand)
233.3 mm
Pallet gross length
100 cm
Height (with stand)
519.9 mm
Built-in speaker(s)
Headphone outputs
Headphone connectivity
3.5 mm
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Display resolution
1920 x 1080 pixels
Display diagonal
60.5 cm (23.8)
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
20 – 90%
Display diagonal (metric)
61 cm
Manual
Package type
Box
Package depth
144 mm
Weight
5.6 kg
Wall mountable
Power consumption (standby)
0.5 W
Height adjustment
Swivelling
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Power consumption (typical)
22 W
Package weight
7.2 kg
Package height
520 mm
Power consumption (max)
24 W
Package width
622 mm