SKU: DHI-LDH55-SAI400L
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
230.98 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage Dahua, 55″, 500nit, UHD, panel IPS/VA, DLED, 8ms, mătuire 2%, Android 11, CPU A55*4 1.92GHz, 4GB+32GB. Conectivitate: WiFi optional (modul extern), 1xHDMI2.1, 1xUSB-A2.0, 1xUSB-A3.0, 1xTF card (max 128GB), 1xLAN (10M/100M/1000M), IR reciever, Audio 1×3.5mm jack output. Landscape&Portrait, boxe 2x5W, culoare negru, carcasa metal, dimensiuni 1222.4×694.8×58.1mm, VESA 400×400, greutate 15.5kg, consum tipic 100W, consum max 140W. Wall mount bracket, power cord, remote control
SKU: DHI-LDH55-SAI400L Categorie:
Specificații
HDMI
1
Culoare
Negru
Touchscreen
Nu
Diagonala
55"
MediaPlayer
Da
Luminozitate
500nit
Curbat
Nu
Jack
1
Tip
Business TV
Tip panel
Direct LED
Tehnologie
IPS/VA
Suprafata
Landscape/Portrait
Rezolutie
3840 × 2160 mm
Aspect imagine
16:9
Timp de raspuns
8 ms
Intensitate luminoasa
500 cd/m² (typ.)
Reproducere culori
1.07B colors
Contrast tipic
IPS 1200:1(typ.)VA 4000:1(typ.)
Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala
178°/178°
Sistem operare
Android 11.0
Procesor:
4 cores A55, 1.92 GHZ
Memorie
RAM 4 GBROM 32 GB
Boxe integrate
2
Putere boxe
5 W
USB
1 × USB 2.01 × USB 3.0
RJ45
1 x (10/100/1000 Mbps)
Standard VESA
400 × 400 mm
Dimensiune fara suport
1.222.4 × 694.8 × 58.1 mm
Greutate fara suport
15.5 kg
Alimentare
100–240 V 50/60 Hz
Putere Consumata
100 W (typ.)
Putere consumata stand-by
≤ 0.5 W
Accesorii incluse
Wall-mount bracket, power cord, remote control
Altele
Material: Metal
Diagonala (inch)
55 inch
Wi-Fi
Optional (External Wi-Fi module)
CI Slot
TF
Temperatura de operare
0 °C – +40 °C