SKU: LH65QMCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
273.24 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QM65C, 65″, 500nit, 24/7, UHD, panel VA, E-LED, 8ms, contrast static 4000:1, mătuire 25%, Tizen 7.0, MagicINFO S10, CPU A72*4, stocare 16GB. Symmetric design, center IR, temperature sensor, Workspace (Microsoft365/VMWare/RDP), auto source switching & recovery, Dicom simulation mode, Director Mode, SmartView+, Upgradable Web-Engine Tizen Enterprise Platform, Smart Calibration, Video Conference Solution. Conectivitate: WiFi, BT, 1xDP1.2, 3xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, 1xIR, Audio In Stereo Mini Jack, no video out/ no loop-out, Audio Out Stereo Mini Jack, RS232C out. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, boxe 2x10W, rama 9.2mm T/L/R 11.2mm B, dimensiuni 1453.9×831.0x46.3mm, VESA 400×400, greutate 24.9kg, consum max 182W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH65QMCEBGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
LED backlight
Display brightness
500 cd/m²
Ethernet LAN
HDMI version
2.0
Colour gamut
72%
Display technology
LCD
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
Haze rate
25%
Contrast ratio (typical)
4000:1
Energy efficiency class (SDR)
G
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Response time
8 ms
Screen shape
Flat
DisplayPort version
1.2
Operating system installed
Tizen
HDMI ports quantity
3
USB ports quantity
2
Audio (L/R) out
1
Pixel Pitch
0.372 x 0.372 mm
Placement supported
Indoor
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
Panel mounting interface
400 x 300 mm
DisplayPorts quantity
1
Flash memory
16000 MB
Purpose
Universal
DisplayPorts in
HDMI input ports quantity
3
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
Diagonala
65"
Luminozitate
500nit
Functionare
24/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Nu
Haze
≥25%
Operating hours (hours/days)
24/7
Bezel colour
Charcoal Black
Operating system version
7.0
Display depth
28.5 mm
Optional features
Bezel width (bottom)
1.15 cm
Bezel width (side)
1.15 cm
Bezel width (top)
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
135 kWh
Display width
1456.8 mm
Display height
831.9 mm
Display weight
21.5 kg
HD type
4K Ultra HD
BLUETOOTH
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Display diagonal
165.1 cm (65)
Display diagonal (metric)
163 cm
Certification
Class B 60950-1, 62368-1
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Power consumption (typical)
187 W
Package depth
164 mm
Package weight
28 kg
Package width
1616 mm
Package height
945 mm