SKU: DHI-LDH65-LAI400L
Producator: Dahua
Credit module tbi bank 3.4.1
230.98 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage Dahua, 65″, 500nit, Android 11, 4GB+32GB
SKU: DHI-LDH65-LAI400L Categorie:
Specificații
USB-Port
Yes
Power consumption (off)
0.4 W
Native aspect ratio
16:9
Number of built-in speakers
2
Storage relative humidity (H-H)
10 – 90%
Card reader integrated
Yes
Internal memory
4 GB
LED backlight
Display brightness
500 cd/m²
Ethernet LAN
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
HDMI ports quantity
1
HDMI version
2.1
Processor cores
4
Display technology
LCD
Internal storage capacity
32 GB
Operating system installed
Android 11
RMS rated power
20 W
DVI port
No
Haze rate
25%
Energy efficiency class (HDR)
Not available
Power supply type
Internal
Display number of colours
1.07 billion colours
Energy efficiency class (SDR)
G
Response time
8 ms
USB ports quantity
2
Native refresh rate
60 Hz
DisplayPorts quantity
0
Mounting kit
Processor architecture
ARM Cortex-A55
LED backlighting type
Direct-LED
Computer system
Product design
Digital signage flat panel
Diagonala
65"
Luminozitate
500nit
Nu
Haze
≥25%
Processor frequency
1.92 GHz
Display width
1471.7 mm
Display depth
85.5 mm
Display height
857.4 mm
Display weight
15.6 kg
HD type
4K Ultra HD
Built-in speaker(s)
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Compatible memory cards
MicroSD (TransFlash)
Cables included
AC
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Storage temperature (T-T)
-20 – 60 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 – 85%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Display diagonal
165.1 cm (65)
USB version
2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Package weight
23.3 kg
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Power consumption (typical)
115 W
Power consumption (standby)
0.4 W
Package depth
162 mm
Power consumption (max)
180 W
Video formats supported
AVI, MKV, MOV, MP4, WMV
Audio formats supported
WAV, WMA
Package width
1547 mm
Package height
960 mm