SKU: LH65QBCEBGCXEN
Producator: Samsung
Credit module tbi bank 3.4.1
240.13 Lei x 24 rate
Descriere
Monitor signage SAMSUNG QB65C, 65″, 350nit, 16/7, UHD, panel VA, 8ms, contrast static 4000:1, mătuire 2%, Tizen 7.0, MagicINFO S10, CPU A72*4, stocare 8GB. Symmetric design, center IR, temperature sensor, Workspace (Microsoft365/VMWare/RDP), auto source switching & recovery, Dicom simulation mode, Director Mode, SmartView+, Upgradable Web-Engine Tizen Enterprise Platform, Smart Calibration, Video Conference Solution. Conectivitate: WiFi, BT, 3xHDMI2.0, HDCP2.2, 2xUSB2.0, 1xLAN, 1xRS232C, Audio In Stereo Mini Jack, RS232C out. IP5x (Dust proof), Landscape & Portrait, boxe 2x10W, rama 9.2mm T/L/R 11.2mm B, dimensiuni 1453.9×831.0x46.3mm, VESA 400×400, greutate 24.9kg, consum max 182W. Garantie 3 ani. Necesita suport de perete sau stand mobil; pentru Signage necesita licenta MagicINFO
SKU: LH65QBCEBGCXEN Categorie:
Specificații
Wi-Fi
Yes
USB-Port
Yes
RGB colour space
NTSC
Ethernet LAN
HDMI version
2.0
Display technology
LCD
Display brightness
350 cd/m²
Panel type
VA
DVI port
No
HDCP
Contrast ratio (typical)
4000:1
Energy efficiency class (SDR)
G
RS-232 interface
Dynamic contrast ratio marketing name
Mega Contrast
HDCP version
2.2
Vertical scan range
48 – 75 Hz
Response time
8 ms
Screen shape
Flat
HDMI ports quantity
3
USB ports quantity
2
Pixel Pitch
0.372 x 0.372 mm
Placement supported
Indoor
Horizontal scan range
30 – 81 kHz
Haze rate
2%
VESA mounting
Energy efficiency scale
A to G
Panel mounting interface
400 x 300 mm
DisplayPorts quantity
0
RJ-45 input ports
1
Purpose
Universal
Remote (IR) input
1
RS-232 input ports
Computer system
HDMI input ports quantity
3
Operating hours (hours/days)
16/7
Pixel frequency (max)
594 MHz
Power consumption (sleep)
0.5 W
Infrared data port
Product design
Digital signage flat panel
Computer system type
System on Chip (SoC)
Diagonala
65"
Luminozitate
350nit
Functionare
16/7
OS
Tizen 7
MediaPlayer
Nu
Bezel colour
Charcoal Black
Display depth
28.5 mm
Bezel width (bottom)
1.15 cm
Bezel width (side)
1.15 cm
Bezel width (top)
Operating system installed
Tizen 7.0
Flash memory
8000 MB
RS-232 output ports
Audio out (mini jack)
Display width
1456.8 mm
Display height
831.9 mm
Display weight
21.5 kg
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
104 kWh
Optional features
HD type
4K Ultra HD
BLUETOOTH
Built-in processor
Product colour
Black
Operating temperature (T-T)
0 – 40 °C
Touchscreen
No
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Viewing angle, horizontal
178°
Viewing angle, vertical
178°
Operating relative humidity (H-H)
10 – 80%
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Display diagonal
165.1 cm (65)
Display diagonal (metric)
163 cm
Certification
Class B 60950-1, 62368-1
AC input voltage
100 – 240 V
AC input frequency
50/60 Hz
Power consumption (typical)
187 W
Package depth
164 mm
Package weight
28 kg
Package width
1616 mm
Package height
945 mm